| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Cysty na vaječnících

29.6.2011 11:24:18 Ennywan

Jak dlouho bolí prasklá cysta?

Opět zakládám stejné téma jako před pár dny a zopakuju, co už jsem tady psala. Minulý týden v úterý mě po sexu začalo hodně bolet břicho na pravé straně. Zaspala jsem to, ale celou středu mě to dost bolelo, občas i tak, že jsem si šla lehnout. V noci zase dobrý. Ve čtvrtek ráno už ta bolest nebyla tak silná, ale byla a protože jsem nikdy nic podobného po sexu neměla, tak jsem šla akutně na gyndu. Dr. konstatovala, že mi praskla cysta a že tam mám několik dalších. Nic jiného k tomu neřekla, jen že by to chtělo začít užívat HA, že by to mělo cysty eliminovat. Protože dle karty jsem měla při každé preventivní prohlídce uvedeno, že mám cystické prostředí (laicky řečeno). Nic víc k tomu. Ani že bych měla na kontrolu nebo tak něco. Protože mě to v ten čtvrtek už tak nebolelo, nenapadlo mě se zeptat nic dalšího. Jenže v pátek mě zase dost bolela pravá strana, bylo to horší než předchozí den. No a od té doby je to s tou bolestí jak na houpačce. Už je to dnes víc jak týden a jeden den to bolí dost a další den o tom ani nevím. Co s tím? Mohou mě bolet ty další cysty, o kterých mě dr. říkala? Jsem dnes 31.den cyklu, menstruaci mívám nepravidelně mezi 30-40 dny. Bolelo mě to včera celý den, dnes už mě to taky bolí. Bolí mě nejen ten pravý podbřišek, to je taková táhlá bolest, ale i jako by oblast pravého kříže, prostě celá ta pravá oblast ve předu i v zadu. Když si lehnu, tak víc vnímám tu bolest v pravém kříži, je to taková intenzivní, vrtavá bolest. Už jsem z té bolesti unavená, protivná. Jaké jsou vaše zkušenosti s prasklou cystou na vaječníkách, jak dlou jste bolest cítily? Nikde jsem to nevyčetla, jen někde že by to mělo odeznít tak do 3-5 dnů. Dík za zkušenosti.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Jak dlouho bolí prasklá cysta? Ennywan 29.6.2011 11:24
*Re: Jak dlouho bolí prasklá cysta? Haaribo 29.6.2011 12:17
*Re: Jak dlouho bolí prasklá cysta? Xantipa. 29.6.2011 13:40
**Re: Jak dlouho bolí prasklá cysta? Xantipa. 29.6.2011 13:42
**Re: Jak dlouho bolí prasklá cysta? Ennywan 29.6.2011 14:13
*Re: Jak dlouho bolí prasklá cysta? Dadulka,02/06,06/07 29.6.2011 13:53
**Re: Jak dlouho bolí prasklá cysta? Markéta, kluci 9 a 2 29.6.2011 14:3
**Re: Jak dlouho bolí prasklá cysta? Ennywan 29.6.2011 14:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.