| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

30.1.2001 14:30:35 Milka, kristýnka 11,5 m

Re: Prikrývka

Máme úplně stejný problém. Kristýnka spí sice ve své postýlce, ale její peřinka jí slouží spíš jako měkká podložka. Občas se ji pokusím přikrýt alespoň lariskou, ale je to zbytečné. Řešíme to tak, že ji víc oblékáme. Má body s dlouhým rukávem, přes to kombinézku z tenkého sametu a navrch ponožky. V pokoji máme teplotu asi 22 stupňů. Konzultovala jsem to u doktorky a bylo mi řečeno, že je to dostačující a že důležité je hlavně to, aby měla krytá záda.
Četla jsem rady na přivazování peřinky, pytle na ramínka apod., ale nechci Kristýnce přidělávat překážky ve spaní, protože takhle je moc spokojená. I tak jsem občas nervózní, jestli jí není zima. Pokud by měl někdo jiný názor nebo tip, ráda se také inspiruji.
Milka
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Prikrývka Marcela, Viki-11m 30.1.2001 10:31
*Re: Prikrývka Milka, kristýnka 11,5 m 30.1.2001 14:30
**Re: Prikrývka Hanka, 2 malé holky 1.2.2001 9:45

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.