| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

1.2.2000 22:02:16 Radka

Re: Spinkání přes den

Myslím, že tady žádný přesný návod neexistuje. Když byl můj syn malinké miminko, spal asi podobně jako váš Filip, tedy třikrát denně dvac minut a to navíc zcela nahodile. Zlepšilo se to až kolem roku, nejdříve začal spát hodinu dopoledne a hodinu odpoledne a pak p roce až zhruba do teď, když jsou mu dva pryč, spal po obědě dvě hodiny v kuse. Buďte ale ráda, že spí v noci, našemu chlapečkovi se moc nechtělo spát v kuse - kojila jsem ho do roka a třičtvrtě pět krát za noc. Sice pak zase hned usnul, ale pro matku je ten přerušovaný spánek docela obtížný. Já bych řekla, že nemá cenu nad tím dumat a už vůbec ne děti navzájem srovnávat. A být přísnější? A jak? Prostě zkuste zapomenout na to, že podle tabulek má takhle malé miminko spát tolik a tolik a přizpůsobte, jde-li to, svůj den tomu vašemu. Časem je dobré naučit jej pravidelnému spánku, ale asi to dříve, než kolem toho roku nejde. Tak doufám, že se vás moc nezklamala svou odpovědí, já jsme také tenkrát doufala, že existuje nějaká rada, něíjaké řešení, ale fakt je ten, že každé miminko je jiné. Utěšujte se třeba tím, že když je takhle často vzhůru, více toho vnímá a to také není k zahození. Je to určitě bystrý kluk.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Spinkání přes den Štěpánka, Filípek 3m 31.1.2000 22:2
*Re: Spinkání přes den Radka 1.2.2000 22:2

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.