| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Morče

31.3.2011 22:31:42 JankaCBR

Umřelo mi morčátko

Dobry den,konecne jsem nasla nejakou diskuzi(aktualni) o morcatkach.Prosim Vas nekdo o radu,mela jsem morcatko,ktere umrelo asi po 5-6ti letech.Nedavno jsme koupili morcatko nove-rozetku ze zverimexu a vcera umrelo:-( meli jsme ho mesic.Nechapu proc,papani mel,seno,piliny vse ciste.skoro kazdy den jsem ho vytahovala a byval na gauci-vse bylo ok....zacal vecer jakoby kunkat a ani uz nepapal.odpoledne jsem ho vezla na veterinu a cestu uz neprezil.cetla jsem ze se ze zverimexu morcatka kupovat nemaji.Porad ale nechapu co bylo spatne a moc me to trapi,chci zase nove morcatko,ale bojim se ze se to stane znova.Myslite ze mohl neco mit od narozeni,jak rikal veterinar,nebo jsem neco zanedbala ja... Anebo se fakt radeji ze zverimexu nekupuji,ale radeji z chovne stanice??? Jsem z NJ,kdyby mel nekdo mladatka,budu moc rada,kdyby jste se ozval. dekuji moc za odpovedi...~;((
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Umřelo mi morčátko JankaCBR 31.3.2011 22:31
*Re: Umrelo mi morcatko Mikita.miki+Zd10/10+J+J06/13 31.3.2011 22:37
*Re: Umrelo mi morcatko Ananta 31.3.2011 22:42
*Re: Umrelo mi morcatko ter 33 bez reg 31.3.2011 23:0
*Re: Umrelo mi morcatko Dagmar Bartůšková 1.4.2011 7:9
**Re: Umrelo mi morcatko Deja 1.4.2011 8:50
***Re: Umrelo mi morcatko Dagmar Bartůšková 1.4.2011 11:8
*Re: Umřelo mi morčátko Deja 1.4.2011 8:48

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.