| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : duben 2000

31.3.2011 15:41:28 Markéta a Luki

Re: narozeniny

Ahoj holky :-)
Moni, gratuluju k práci a neboj, malá si zvykne ~z~.

U Lukiho narozeniny byly docela jednoduché, opět něco od Ferrati, tentokrát je to košile a hodinky( ještě že existuje Aukro, kde se věci dají sehnat za pakatel, protže jinak bych už musela asi vykrást banku ~f~ ), přál si dvě počítačové hry a myslím, že stačilo ~;)

Jinak začíná mít neshody ve škole, nedokáže pochopit, že někteří žáci jsou u učitele oblíbění a někteří méně, že někdo za stejný počet chyb dostane ještě jedničku a někdo už dvojku, že někdo může opisovat z taháku a někdo ne. Je složité to veškole řešit, protože znám jenom verzi Lukiho, asistentka se do toho nechce míchat, to docela chápu, tudíž Luki dostal další radu do života - starej se sám o sebe a pokud se ti ve škole něco nelíbí, tak to v sobě potlač, jinak se ti to vrátí jako bumerang od někud jinud ~n~

Ale jinak už je fajn, venku je konečně jaro, tudíž co je volná chvilka ( a to jich díky škole fakt není, denně se učí cca 3 hodiny odpoledne a pak už se nám nechce nikam chodit) jsme venku.

ještě se chci zeptat, možná je to můj pocit, ale nezdá se Vám, že se děcka v té páté třídě uči toho trochu moc ? Jako příklad - v zeměpise, 27 členských států Evropské unie, u každého vědět počet obyvatel, pohoří, vlajku,města a to všechno zpaměti bez mapy ? nebo v přírodovědě právě berou člověka - kosti v lebce, srdce i s chlopněma, u dýchací soustavy od nosu až po plicní sklípky. Já chápu, že se to naučit jednou musí, ale učily jsme se to i my v desíti letech ? a nebo je to jen u Lukise ve škole ?

Docela se těším, až už budou zase prázdniny - a to je ve škole teprve necelé týdny ~;) Ale vzhledem k tomu, co on se všechno učí, tak mám pocit, že mi chybí základní vzdělání ~f~

Tož jsem se zase vypsala, tak zatím pááááááá ~3~ a užívejte všichni krásného jara


Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
narozeniny Peckaa - Ráďa,Mariánek 16.3.2011 13:33
*Re: narozeniny Dani+Kuba00+Karol06+Domík08 16.3.2011 20:5
**Re: narozeniny 2 20.3.2011 11:33
***Re: narozeniny Peckaa - Ráďa,Mariánek 21.3.2011 15:25
****Re: narozeniny 2 26.3.2011 14:12
*****Re: narozeniny Markéta a Luki 31.3.2011 15:41

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.