| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

22.1.2001 20:21:21 Petra, Tomáš 6.5 měsíců

Re: Přestal jíst ze lžičky

Ahoj, u nás je to stejné jako u Marcely. Malý odmítá jakoukoliv tekutinu z jakékoliv nádobky, lahvičky atd. Byl do 6-ti měsíců plně kojený. Když už trochu nápoje usrkne, tak se zašklebí a jazýčkem to vystrká ven. Zkoušela jsem různé čaje, jen převařenou Dobrou vodu, ale vždy se stejným výsledkem. Nemůžu do něj dostat ani ovocnou šťávu ani přes lžičku. Jakmile je něco tekuté a jde to jinudy než od mamky, tak to není akceptováno. Okolí mě uklidňuje (včetně naší pediatričky), že zatím stačí na přísun tekutin po jídle kojit a že kolem 8. měsíce se děti samy naučí pít z hrnečku.
Tak uvidíme, ale přeci jen mi to také dělá starosti, i když vidím, že nejsme sami.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Přestal jíst ze lžičky Dáša, 7 a 1/2 měsiční chlapeček 21.1.2001 13:8
*Re: Přestal jíst ze lžičky Marcela + Vanda měs. 22.1.2001 11:51
**Re: Přestal jíst ze lžičky Marcela+Vanda 8 měs. 23.1.2001 7:42
*Re: Přestal jíst ze lžičky Petra, Tomáš 6.5 měsíců 22.1.2001 20:21
*Re: Přestal jíst ze lžičky Iva, Mates 10 mesicu 25.1.2001 0:51

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.