| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mléko

15.1.2001 18:06:07 Míša, syn skoro 4

Re: Sunar?

Ahoj Heleno,
přece jen je vidět, že už máš děti trochu odrostlejší. Sunar se teď nepřipravuje "dvoutřetinový" a "plný", pro každou věkovou kategorii existuje krabice s trochu jiným složením. Svět je jednodušší.
Pediatři s kterými jsem o mléku pro dítě mluvila, doporučovali dávat do 3let tzv. pokračovací mléko (tj. pro děti starší 6měsíců). Přišlo mi to sice trochu jako lobby výrobců dětského mléka, snaha udržet si malé zákazníky co nejdéle, nicméně na mléko od krávy (raději čerstvé než trvanlivé) jsme přešli až asi ve 2,5 letech. Dřív malému nechutnalo.
Není pravda, že bys z prášku (tedy toho pro děti, existuje samozřejmě i normální sušené mléko) vyrobila stejné mléko jako je to klasické v obchodě. Všechny ty Sunary, Beby, Hamilony, Nutrilony apod. jsou trošku "přednatrávené", takže jsou lépe stravitelné. Taky jsou obohacené i o některé další vitaminy, než ty, které jsou v mléce od přírody, a tuším, že i například o jód.
Díky za poznámky k bylinkovým čajům. Někdy mi přijde, že pití pro děti je vážně věda. Zvlášť když do toho mluví samy a jen tak něco jim nechutná.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Sunar? Lena, Lucia 11.1.2001 12:41
*Re: Sunar? Marcela+Van 8 měs. 12.1.2001 14:19
**Re: Sunar? Iva , Klárka 5m 13.1.2001 9:5
**Re: Sunar? Milan 17.1.2001 18:41
***Re: Sunar? Marcela 21.6.2001 11:2
****Re: Sunar? Marcela 21.6.2001 11:5
*Re: Sunar? Helena , dva kluci 15.1.2001 11:19
**Re: Sunar? Míša, syn skoro 4 15.1.2001 18:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.