| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Strach z porodu

9.1.2001 23:15:19 Iva, Mates skoro 10 mesicu

Re: Strach staré matky z porodu

Ahoj Zdeni,
po precteni Tveho prispevku, jako bych slysela sebe pred rokem.
Mela jsem ovsem tu "vyhodu" necelych 31 let, ovsem jako prvorodicka.
Takze ma hruza byla umocnena tim, ze jsem vubec nevedela, do ceho jdu a semtam poznamkou typu "...ve vasich letech, co byste chtela....." pripadne "stara prvorodicka".
Pojala jsem to asi jako Ty, snazila jsem se ziskat co nejvice informaci, nejlepe osobne.
Nakonec jsem zvolila porodnici mensi - cca 500 porodu rocne, ovsem s vybavenim srovnatelnym s velkymi porodnicemi, kde jsem se nemohla zbavit dojmu "tovarni vyroby". Absolvovala jsem zde celou preporodni pripravu - cviceni, prednasky, plavani a vzhledem k tomu, ze vsechny tyto aktivity bylo organizovany primo lekari a por.asistentkami, mela jsem pak skoro pocit, ze rodim doma. Prakticky jsem mimo detskych sestricek na sestinedeli vsechny znala a cele prostredi mi prislo velmi domacke. Mozna by neskodila investice do noveho vybaveni pokoju, ale usmevy personalu to dokazaly vynahradit.
Asi jsem take mela stesti na celkem hladky a rychly porod, ale ac "stara prvorodicka", zvladla jsem to myslim jako vsechny.
Takze hlavu vzhuru, doluj informace, kde se da a hodne stesti!
Iva + Mates
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Re: Strach staré matky z porodu Iva, Mates skoro 10 mesicu 9.1.2001 23:15
*Re: Strach staré matky z porodu Jana, syn 12 let 10.1.2001 9:21

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.