| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Domácí škola

6.9.2010 14:43:14 žanika

Re: AJ

No minulý rok pro začátek - první třída - jsem psala tech pár slovíček do sešitu - dělám dětem dopředu úkolovací sešity - nemáme učebnice, hrajeme si konverzujeme a tak. No a do těch pracovních sešitů jsem občas zařazovala spojovačky, kdy to bylo jen anglicky ne obrázek (bez výslovnosti) třeba s českým atd. Potom později třeba u číslic či dnů v týdnu dávám doplnění chybějících písmen a teď zjisťuji, že když třeba dám do věty doplnit celé slovo, tak to většinou doplní dobře. Anebo když třeba napíšu cvičeníčko na odpovídání že třeba co je co, tak v příkladu je poprve this is, a pak už to doplní dítě opisováním samo a na příští stránce už to ví. ALe nijak na tom nebazíruji. Vůbec. Jdem mi spíše o mluvenou angličtinu, praktickou. At si prostě ale zvykne, že uvidím mother, a řekne madr:-) Takže učím svou vlastní zajímavou snad někam vedoucí metodou:-)~z~ CHci říci, ano učím své děti to nejlepší a nejlepším způsobem jaký znám a jsem schopna používat!!!~;)
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Jak s našimi domácími školáky žanika 27.1.2010 16:10
*AJ Bodlík 6.9.2010 13:34
**Re: AJ žanika 6.9.2010 14:43
***Re: AJ Bodlík 6.9.2010 16:3
****Re: AJ žanika 7.9.2010 20:34

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.