| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Strach z porodu

9.1.2001 8:08:45 Marcela+Vanda 8 měs.

Re: Strach staré matky z porodu

Ahoj Zdenko!
Zkus se zeptat, třeba nabízí v Podolí nějaké "návštěvní hodiny" porodního sálu, spolu s dalšími informacemi. Jinak doporučuji průzkum i jiných porodnic, třeba někde objevíš něco, co tě vezme za srdíčko.

Jinak jsem ráda, že se ptáš. Mám pocit, že si každý řekne - "ta už rodila, vždyť to zná". Jenže! Každý porod je jiný a navíc zjišťuji že, ač 8 měsíců po porodu, pamatuji si tak půlku a to ještě mlhavě. Zrovna včera na to u nás přišla řeč a já jen nestačila koukat, když manžel říkal co všechno se dělo :))
Vím jen, že když se mi Vanda narodila, byla jsem překvapená, že FAKT mám dítě - a na rozdíl od jiných maminek jsem okamžitě věděla že chci další. Pořád ho chci a myslím že až nadejde čas a budu opět čekat, budu mít obavy z porodu stejně jako poprvé.

Přeji hezké těhotenství a porod podle tvých představ. A vůbec si nemyslím, že jsi stará :)
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Re: Strach staré matky z porodu Marcela+Vanda 8 měs. 9.1.2001 8:8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.