| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Plavání pro děti

Re: Plavání

Je to presně tak jak Ti psala Iva. Problém není v plavání nebo potápění, ale v babičkách. Za nich, nebo resp. za nás nic takového nebylo (plavání) ouška nesměla přijít pod vodu a mnoho věcí se dělala jinak - dle nás i dnešních odborníků špatně a tudíž dobře míněné rady babiček přichází vniveč. Mě zase teď babička o vánocích cpala do ruky ručník ať otřu Zdenince obličejíček když jsem jí sprchovala při mytí vlásky. Já jsem to samozřejmě odmítla - chodíme plavat od 2 měsíců a od 5ti se potápíme. Když jsem reagovala podrážděně na další námitku jako že jaké by to bylo mě a jak je to hrozné když jí obličej neutřu (mě připadá nenormální utírat se uprotřed sprchování)- urazila se. Takže pokud máte možnost a nejste nějak chronicky nemocní, určitě choďte, je to fajn! A babičky zvyknou si - naše ví, že je marné mi "radit", ale stejně si to občas neodpustí! A k té nemocnosti - do roku jsme chodili 1x týdně a a po roce 2x týdně a nemocná byla Zdeninka 1x a to když jsme přiletěli v září z dovolené a byla náhlá teplotní změna (měla pak vysokou teplotu, z které se vyklubala angína - prý - )krom té teploty třídenní nic neměla. Musím to hned zaťukat! Ťuk, ťuk, ťuk. Jo a k uším - já jsme měla nedavno nějaký problém ze sebou, tak jsem byla na ušním a měla jsem příležtost mluvit a odborníkem, kterému jsem právě říkala, že chodím plavat a že se potápím, tak říkal, že potápění uším nevadí, ale že je nutné smotkem vysušit uši! A to Vám řeknou i na každém dobrém kurzu! Takže přeji krásné zážitky z plavání!
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Plavání Pavlína 26, Ondra 6 týdnů 7.1.2001 20:8
*Re: Plavání Iva, 2 děti - 4 roky a 11 měsíců 7.1.2001 21:23
*Re: Plavání Zdenka + dcerka Zdenka 2 roky 8.1.2001 0:7
*Re: Plavání Iva, Mates skoro 10 mesicu 9.1.2001 23:34
*Re: Plavání Věra 17.1.2001 23:45
*Re: Plavání Eva Kiedroňová, baby club Kenny 20.1.2001 0:44
*Re: Plavání Pavel-- 15.2.2002 14:19

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.