| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : eMiminko

5.1.2001 22:49:08 Hanka,syn 3roky

Usínání

Ahoj Káčo,
máte opravdu roztomilého klučinu.
Mám taky takového,ale už tříletého.
S tím spaním, bych to viděla tak,
že tě prostě potřebuje vidět i cítit vedle sebe. U nás to bylo také tak. V postýlce 1m podélně od naší postele spal do dvou let( dokud zcela jistě neprospal celou noc).
Teprve poté jsme zakoupili zdravotní madraci klas.(200x100cm) na které spí. A spolu s hračkami ho odstěhovali do pokojíčku.Z postele by určitě spadl při jeho
nočních přesunech.
Během příštho roku koupíme už jen
postel bez madrace.
S tím vlastním pokojíčkem bych počkala do doby než to dokáže, alespoň částečně pochopit. Myslím, že pro tak malé dítě to musí být docela stres probouzet se několikrát uprostřed noci osamotě.
A myslím si, že se bude probouzet pořád dokud nebude mít zase důvěru, že až otevře oči,tak tam budeš.
Jinak je to bezvadný počíst si taky o těhotenství někoho jiného.
V době kdy jsi porodila Adámka jsme zkoušeli druhé miminko a tak jsem se vlastně zcela náhodně dostala k tvému příběhu. Taky nám to nevyšlo jako u prvního těhotenství napoprvé, ale teď už jsem v 8 týdnu.
Mějte se s Adámkem fajn.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Usínání Hanka,syn 3roky 5.1.2001 22:49

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.