| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : BIO

12.3.2010 18:03:17 Limai

Re: jo to je dobrý,

má pravdu,ve spoustě věcí s ním souhlasím,o tom že léky jsou jedy jsem nikdy nepochybovala,já dceři odmítám kupovat i vitamíny pro děti,protože to nemá s vitamínama vůbec nic společného.Ale ona naštěstí jí hodně ovoce i zeleniny,tak to není nutné.No,já osobně bych pouze na vodě nevydržela,hlad by mi nedovolil být jen o vodě,až takhle bych na to vůli asi neměla.U tebe nevím s tím hladem-zkus mi stručně popsat jak se při očistě stravuješ,jak už jsem psala,já jím jen ovoce a zeleninu plus k tomu nějaké klíčky či semena a podobně,ale jím kdykoli mě přepadne hlad,vůbec se neomezuju,když mám hlad každé dvě hodiny,no tak si dám mísu salátu každé dvě hodiny.A klidně se nabouchám i na noc.Každou hodinu vypiju sklenici něčeho--taky pak můžu strhat záchod~t~.Na normální stravu na rozdíl od Duška nepřecházím nijak plynule a postupně-když skončím dejme tomu v neděli detox,tak v pondělí si dám klidně tři šlehačkový dorty,půlku kuřete a žampionovou pizzu nebo se nabagruju svíčkovou~t~~t~~t~,to já se zas neomezuju.Ale ačkoli detox provádím už mnoho let,tak letos při něm poprvé budu zkoušet takové věci jako je pohanka,jáhly,proso,otruby apod.Už se moc těším,nemůžu se dočkat až vyleze ta zelená tráva-pampelišky a kopřivy-,to je jediné na co čekám.Dušek má pravdu s tou energií,já jsem po detoxu opravdu jak znovuzrozená,naprosto jiný člověk,nekutečně nabitá energií,odlehčená,uvolněná.....Povlak na jazyku jsem nikdy neměla,ale ano,určitě může být a to jsou právě ty odpady z těla.Já nevím jaké zkušenosti máš ty,jak se cítíš,jaké máš projevy při očistě a po ní,ale v zásadě to co popisuje Dušek,za to se můžu podepsat.I za to že tělo si opravdu řekne že potřebuje detox,poznám i kdy s ním mohu skončit...to jsou roky zkušeností.Kdo to nepoznal nebo nedělal opravdu důkladně,ten tomu nevěří,ale já bych detox doporučovala všem.Kromě tedy těch vyjímek které jsem již popisovala.
Odpovědět
Průběh diskuze (16 názorů)
Téma: Jarní očista Petrance, Janek+Kryštof 12.3.2010 12:53
*Re: Jarní očista Limai 12.3.2010 12:55
*Re: Jarní očista šatranka 12.3.2010 12:56
*Re: S kopřivou a pampeliškou Limai 12.3.2010 13:4
**Re: S kopřivou a pampeliškou šatranka 12.3.2010 13:19
***Re: žovjanko Limai 12.3.2010 13:43
****Re: žovjanko šatranka 12.3.2010 14:10
*****Re: žovjanko, Limai 12.3.2010 16:47
******Re: žovjanko a ještě dotaz Limai 12.3.2010 16:50
*******Re: žovjanko a ještě dotaz šatranka 12.3.2010 17:15
********Re: žovjanko a ještě dot... šatranka 12.3.2010 17:15
*********Re: jo to je dobrý, Limai 12.3.2010 18:3
**********Re: jo to je dobrý, šatranka 12.3.2010 18:49
***********Re: jo to je dobrý... Limai 12.3.2010 23:38
********Re: žovjanko a ještě dot... šatranka 12.3.2010 17:19
*Re: Jarní očista -petra- 12.3.2010 15:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.