| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zánět spojivek

27.2.2010 20:01:27 Rosie

Re: Alergický zánět spojivek

Řekla bych, že se bude projevovat stejně jako zánět nealergický. Mám alergii na trávy a někdy mi teče z nosu, někdy mě zase pouze příšerně řežou oči, někdy oboje.Dr. mi napsala kapky do očí. Co se testů týče, tak dr. udělá nejprve klasické kožní testy. Alergie se projevuje různě, takže se budou léčit příslušné obtíže, napřed ale bude dcera dostávat nějaké léky typu Zyrtec apod., ty by jí měly obtíží zbavit nebo je alespoň zmírnit.

A je pravda, že na testy by se mělo jít v době, kdy podezřelý alergen není ve vzduchu, takže pokud máš podezření na nějaký pyl, tak teď, pokud má dcera problémy na podzim, kdy jsou v podezření např. venkovní plísně, tak zase naopak na jaře.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Alergický zánět spojivek Eva + Klárka2/07 27.2.2010 19:18
*Re: Alergický zánět spojivek Rosie 27.2.2010 20:1
**Re: Alergický zánět spojivek Eva + Klárka2/07 27.2.2010 20:9
*Re: Alergický zánět spojivek Raduza 27.2.2010 20:20
**Re: Alergický zánět spojivek Eva + Klárka2/07 27.2.2010 21:13
***Re: Alergický zánět spojivek Raduza 28.2.2010 7:41

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.