| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : srpen 2007

30.12.2009 21:48:52 Beebie+Honzík 09/07+Luci 06/10

Re: dobrý večer

Ahoj holky,

jdu Vás pozdravit asi po týdnu, vůbec nezvládám, nedočítám tak doufám, že jste všechny vpořádku a užily jste si super Vánoce :-)
My jsme s manželem už přes týden nemocní, naštěstí Honzík si to snad vybral před námi, Vánoce byly v rámci možností úžasný, Honzík má hroznou radost z dárečků a vedou duplo vlaky a míchačka, se vším by chodil nejradši i spát :-)) a dneska prohlásil, že byl Ježíšek hodnej na Honzíka ~:-D No fakt je to s těma prckama kouzelný, když už vnímaj a chápou o co jde, loni to bylo taky hezký, ale nebylo to ještě ono :-)

Hvězdičko, to je mi líto, snad atb zabraly a je Ti už lépe... Ospen je klasický penicilin, což je naprosto netoxické a v těhotenství bezpečné antibiotikum...
Já jsem hotová, chrchlám děsně, celé noci, chudák mimčo, to asi nechápe :-))

Do Nového roku hlavně hodně zdravíčka pro všechny a spoustu lásky ~s~~s~~s~


Lili, Lubíkovi to moooc sluší ;-) Je fakt krásnej...
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
dobrý večer slonn 29.12.2009 20:8
*Re: dobrý večer Beebie+Honzík 09/07+Luci 06/10 30.12.2009 21:48

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.