| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zácpa

7.11.2009 13:05:00 Karmelka

Re: ZÁCPA U BATOLETE

ten přípravek se jmenuje Duphalac...jen nevím zda se dá normálně koupit...my ho dostali na předpis...+ glycerín čípky+dietu(pil švestkový džus,švetky,jablka...brambory...špenát,přesnídávky...prostě vše co je proti zácpě)...ale syn neměl zácpu jen prostě "psychický blok"
předtím když šel na nočník na malou tak udělal i bobek...jenže pak si to asi začal uvědomovat že se mu chce jako na velkou a začal být problém...
na jednu stranu to chtěl pustit a na druhou to držel a nepustil vydržel i několik dnů a vždy hrozně brečel a kroutil se když to na něj přišlo....a at jsme dělali co jsme chtěli tak nic nepomohlo...plínky už nechtěl(bylo mu 2,5roku když se mu to stalo a trvalo to měsíc)takže když jsme dali čípek tak to šlo sice ven ,ale i když on sám nechtěl a to ho traumatizovalo ještě víc...takže dostaval jen ten duphalac...
a nakonec nám pomohlo to že viděl a pochopil že kakání není nic špatného...že to dělá každý...

jednou se takhle taky kroutil já uplně neštastná jenže se mi najednou chtělo taky...tak jsem ho bafla a přidržela jsem ho na nočníku u mě na wc...no a když viděl že mamka udělala bobek tak si sedl a nakonec to pusil (sice se řevem ,že to bolí)...jsem mu pořád opakovala pust hovínko ven i s tím co tam v bříšku bolí a bude dobře...no a od té doby chodil s nočníkem na wc a kadí sám a v pohodě...

je to divná příhoda...možná i směšná,ale nám pomohla...~R^
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Zácpa u batolete LilyAA 7.11.2009 10:24
*Re: ZÁCPA U BATOLETE Insula 7.11.2009 10:27
**Re: ZÁCPA U BATOLETE karafa 7.11.2009 10:31
**Re: ZÁCPA U BATOLETE LilyAA 7.11.2009 10:32
***Re: ZÁCPA U BATOLETE Insula 7.11.2009 10:35
****Re: ZÁCPA U BATOLETE Karmelka 7.11.2009 13:5
*****Re: ZÁCPA U BATOLETE Insula 7.11.2009 14:53
***Re: ZÁCPA U BATOLETE kdyzsluncenesviti 7.11.2009 15:4
****Re: ZÁCPA U BATOLETE LilyAA 7.11.2009 17:37

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.