| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Budulínci aneb Zemřelo nám dítě

14.10.2009 9:09:54 aJejda

Re: Mili a Milenka

Ahoj Mili....ještě jednou děkuji za odkazy, přečetla jsem si tvůj příběh, shlédla video....nemůžu na to říct asi nic, co jsi ještě neslyšela....
Potkalo tě to nejhorší, co matku potkat mohlo, je to strašné, Milenka "je" krásná holčička, úplně úžasná, nerozumím tomu, proč se jí toto muselo stát a obdivuji tvoji víru....já bych boha asi už proklínala a měla samé proč???????
Milenku jsem neznala, přesto mě její příběh, její ztráta velice, velice bolí, hodně jsem kvůli Ondráškovi a Milence brečela...přesto, že jsem Vaše děti neznala, opravdu moc mě to bolí a obdivuji vás. Zřejmě jsou to Vaše děti, které vás drží při životě, to si dokážu představit, bez nich by tu asi ani člověk po tomto už nedokázal být, alespoň já ne....
Proplakala jsem včera skoro celý den, v noci jsem se dvakrát vzbudila a musela jsem na Ondráška a Milenku myslet....pustila jsem video manželovi, vyprávěla Milenčin příběh..přistupoval k věci velice citlivě, také ho to bolelo, byl smutný, za což mu děkuji, už jsem se totiž setkala i s rekcemi typu...to se stává...nečti takové věci....na takové věci nemysli.
Ale já si myslím, že není dobré před těmito věcmi zavírat oči. Je hezké, že se o vašich dětech ví, o tom, že tu byli...že jsme je mohli vidět a myslet na ně....já věřím, že jsou jistě v nebíčku a už jsou jen šťastní, jen vy, maminky, to tu musíte zvládnout....Mili, máš malého chlapečka, opři se o něj a o zbytek rodiny a buď silná, kluci tě potřebují a s Milenkou se setkáš, jen ještě není ten správný čas.
Jistě tě to hodně bolí, musí to být muka a nikdy nepřestanou, snad jen časem otupíš a na tu bolest si zvykneš...ale je to v pořádku, odešlo ti dítě, nekonečná bolest a stesk je na místě, jak jinak by to mělo být? Zapomenout? Netruchlit? Nevzpomínat?.........
Chtěla bych napsat něco, čím Vám ulevím, pomoci, ale nejde to, není co....Vašimi příběhy jste pomohly ostaním maminkám, aby si vážily svých dětí a vážily si každé minutky s nimi, neb neví, co jim osud přinese...třeba cítí větší potřebu své děti chovat, laskat, hrát si s nimi...ale to je pomoc ostatním...pomoc Vám neznám...proto Vás obdivuji, jak jste silné! Každá žena by toto nezvládla, jste obdivuhodné a statečné ženy, moc Vám fandím, držím palečky a přeji v životě už jen dobré.
Nikdy nepochopím, proč se toto musí stávat, proč musí umírat děti a darebáci se dožívají požehnaného věku, co je to za spravedlnost?Jsou případy, kdy matky mučí, zabijí své děti, hodí ho po porodu do popelnice....to je něco tak hrozného...hrozného...tolik špatných věcí a tolik bolesti je na světě...to, že se stávají takové hrozné věci i jiným lidem pro vás žádnou útěchou být nemůže, neb největší bolest je ta naše....prosím, držte se!!! Buďte statečné!Radujte se ze života, z dětí....budu na Vás myslet a na Ondráška a Milenku nikdy nezapomenu, nikdy...máte můj obdiv....Lucie, Praha
Odpovědět
Průběh diskuze (18 názorů)
Téma: Mili a Milenka aJejda 13.10.2009 17:22
*Re: Mili a Milenka aJejda 13.10.2009 17:38
**Re: Mili a Milenka Mili+5 13.10.2009 18:12
***Re: Mili a Milenka Feliz 13.10.2009 18:34
***Re: Mili a Milenka aJejda 13.10.2009 18:42
***Re: Mili a Milenka ChemicalJane + 4 13.10.2009 23:40
***Re: Mili a Milenka Monča (Máťa,Michálek,Martinka) 21.11.2009 21:41
****Re: Mili a Milenka Mili+5 22.11.2009 23:2
*Re: Mili a Milenka Jajasa 13.10.2009 17:39
**Re: Mili a Milenka Dojanka 13.10.2009 21:31
***Ondráškovo video Mili+5 13.10.2009 21:46
****Re: Ondráškovo video Dojanka 13.10.2009 21:55
*Re: Mili a Milenka aJejda 14.10.2009 9:9
**Re: Mili a Milenka aJejda 14.10.2009 9:13
***Re: Mili a Milenka Mili+5 14.10.2009 13:19
****Re: Mili a Milenka aJejda 14.10.2009 14:40
****Re: Mili a Milenka Zuzka, Tomík 9 l, Linda 3r 14.5.2010 19:1
*****Re: Mili a Milenka Mili+5 14.5.2010 19:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.