| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vztahy s ex po rozvodu

9.10.2009 22:43:28 Inko_nito

Vztah s bývalým

Ahoj..
řeším teď moje pocity s bývalým mužem (přítel). Máme jedno malé dítě a nejsme spolu už asi čtyři roky. Teda už jsme se k sobě xkrát vraceli a zase rozcházeli a pořád dokola.
Začalo to tím, že jsem od něj odešla, a po asi 5měsících, to už měl nějakou známost, jsem mu navrhla, že bych se k němu chtěla vrátit. Nechal si čas na rozmyšlnou, po třech týdnech se rozešel s tou ženou a zase jsme to spolu zkusili. Vydrželo nám to nějakou dobu, pak odešel on ode mne, vadilo mu, že neuklízím apod.
Pak se to ještě stokrát opakovalo - zevšednělo to a teď je uplně normální, když se spolu jeden den milujeme a za další dva dny se hádáme jak nevím kdo..upozornuji, že to není můj přítel, pouze bývalý. Jako přítele bych ho nechtěla (už)

Teď je situace taková, že bývalý má přítelkyni, má jí moc rád, já jsem ve svém životě také vcelku vzato spokojená. O čem ale dost poslední dobou přemýšlím je, jestli je vůbec normální mít takový vztah, že spolu pořád takhle sexujeme a pak za týden mu nadávám do dementů a až příště bude chtít přijet, tak ať si políbí pr..
a zároveň i jeho zpětné reakce na to nejsou pozadu, jak jsem neschopná, a taky že se neumím na něčem domluvit apod.někdy když je krize, tak i hůř, dokonce mi začne konkrétně vyčítat, kde jakej bordel mu kdy vadil a všechno co je blbé a mizerné.

Pak uteče několik dní, a skoncujeme opět v posteli. Nemůžu si pomoct.

Jen podotýkám, že o tom, jaký vztah vedu s bývalým jeho nová současná neví. A ani nepotřebuji, aby něco takovýho věděla. To vůbec neřeším.
Já nevím, třeba si myslí, že mám nějaký problém s dítkem nebo něco podobného. Ani vlastně vůbec nevím, jaký spolu mají oni dva vztah.

Jen nevím, jestli se někomu stane, že dokáže s bývalým sexovat a zároveň se i takhle navzájem nesnášet.
Povídala jsem si o tom s nejlepší kamarádkou a ta si myslí, že se ve skutečnosti jen škádlíme, ale tak to není. On něco udělá, čím mě vyloženě naštve, Protože dělá plno věcí, který mě vytáčí a které zkrátka nesnesu, zároveň i on nesnese můj věčný bordel a už to začne. V tu chvíli bych ho nejraději odpálkovala na mars, a nikdy ho neviděla, jsem tak vytočená, že mu začnu sprostě nadávat do čur.k. apod. debil je nejslušnější slovo. Opravdu ho v tu chvíli nenávidím a jsem vyloženě na něj alergická.
No jenomže za pár dní, až dostane jeden z nás chuť na sex, tak jsme zase spolu. Fyzicky mě opravdu velmi přitahuje. A samozřejmě právě v době, kdy dostanu chuť na sex, tak jdu za ním.


Zažil jste někdo tenhle vztah??
Samozřejmě nese to spoustu nevýhod, například já nejsem nějak citově stabilní, nemohu nalézt ten "správný" vztah atd.
Všechno hrozně komplikuji a každý raději vezme roha, než se se mnou zaplete.~Rv~Rv


Jde vůbec něco takového cítit? Abych ho nenáviděla, nemohla ho snést, ale jak jde o sex, tak se nerozmýšlím a přitahuje mě jedině on?
Prostě najednou mi vůbec nevadí, co bylo, co jsme si řekli a užívám si toho co je.

Myslím, že ho nemiluji, ale fyzická přitažlivost je opravdu obrovská

Odpovědět
Průběh diskuze (22 názorů)
Téma: Vztah s bývalým Inko_nito 9.10.2009 22:43
*Re: Vztah s bývalým Krakatice 9.10.2009 22:47
**Re: Vztah s bývalým Leňula, Andělka a Emilka 9.10.2009 22:53
***Re: Vztah s bývalým Krakatice 9.10.2009 22:56
****Re: Vztah s bývalým Leňula, Andělka a Emilka 9.10.2009 23:7
*****Re: Vztah s bývalým magrata1 9.10.2009 23:24
******Re: Vztah s bývalým Leňula, Andělka a Emilka 9.10.2009 23:27
*******Re: Vztah s bývalým Leňula, Andělka a Emilka 9.10.2009 23:34
*******Re: Vztah s bývalým magrata1 9.10.2009 23:36
********Re: Vztah s bývalým magrata1 9.10.2009 23:40
*********Re: Vztah s bývalým Leňula, Andělka a Emilka 10.10.2009 10:54
*Re: Vztah s bývalým Teri 9.10.2009 23:1
*Re: Vztah s bývalým Zdenka_ 9.10.2009 23:24
*Re: Vztah s bývalým Miri30 10.10.2009 9:10
*Re: Vztah s bývalým Sabina, 1dcera 10.10.2009 9:23
**Re: Vztah s bývalým Sabina, 1dcera 10.10.2009 9:25
*Re: Vztah s bývalým Žžena 10.10.2009 9:26
**Žženo, ChristianaC 10.10.2009 14:49
*Re: Vztah s bývalým karafa 10.10.2009 10:39
**Re: Vztah s bývalým anna+++++ 10.10.2009 11:14
*Re: Vztah s bývalým ErikaB 10.10.2009 20:57
*Re: Vztah s bývalým Martina 13.10.2009 14:53

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.