| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Skolióza páteře

28.5.2009 16:17:47 barri + cervnova dvojcatka

Re: Je rotační disk vhodný při skolióze?

ahojky,
zatim mi nasli zanet v SI skloubeni a tam to poboliva, kdyz dlouho sedim,stojim, lezim..nejhorsi je to asi v praci u pocitace, to me nejvic boli prave v krizi a krcni pater, tak se chodim na zachod trochu protahnout a rozcvicit:o) snazim se plavat aspon jednou tydne, chodim behat protoze me to bavi, ale boli me z toho pak kolena a kycle. mne to zjistili asi pred rokem, do te doby jsem si myslela, ze mam bolesti kvuli skolioze, ale myslim, ze mi bylo lip, kdyz jsem to nevedela, nez kdyz to vim..ta psychika je pekna potvora:o)
prasky mi doktorka nenapsala, pry mam brat ibuprofen kdyz to boli hodne a ten zatim pomaha. dneska jsem si ale objednala gelandrink na ty klouby. ale da se to. snazim se na to moc nemyslet a hned je lip.
co ty jak valcis? cvicis? to bankovani je zajimave, nevedela jsem ze to pomaha i na bechtereva, myslela jsem, ze je to jen na procisteni tela:o) kolik to stoji?
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Je rotační disk vhodný při skolióze? barri + cervnova dvojcatka 28.5.2009 13:4
*Re: Je rotační disk vhodný při skolióz... Dipsina 28.5.2009 15:56
**Re: Je rotační disk vhodný při skoli... barri + cervnova dvojcatka 28.5.2009 16:17
***Re: Je rotační disk vhodný při sko... Dipsina 28.5.2009 17:59
*Re: Je rotační disk vhodný při skolióz... Dipsina 28.5.2009 18:5
**Re: Je rotační disk vhodný při skoli... barri + cervnova dvojcatka 28.5.2009 18:42
***Re: Je rotační disk vhodný při sko... Dipsina 28.5.2009 19:3
****Re: Je rotační disk vhodný při s... barri + cervnova dvojcatka 28.5.2009 19:24

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.