| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2002

24.5.2009 14:33:28 rebel_

Dobří holubi se vracejííí :oD

Ahojte holky ~x~

Tak jsem zas po nějaké době vzhlédla Facebook, už to tam ovládáte? ~:-D Já jsem zamrzla, takže jsem tam kde jsem byla...ale myslím, že Ivča si tam vede docela dobře, coo? ~R^
Koukala jsem na nějaké fotečky, všimla si, že Julinka oslavovala, všechno nejlepší berušce ~x~ a taky Andy slavila, že jo? Pak se mi to seklo ~;(( Andy tak i Tobě dodatečně všechno NEEEJ ~;)

My si teď moc dobře nevedem. Jak jsem se zmiňovala, Esterka odjela v pondělí do školky přírody a ve čtvrtek večer jsme museli pro ní jet, neboť jim tam začla zvracet, průjmovat a teplotovat ~;(( Doma v tom pokračovala až dnes první den, co jí je mnohem líp ~R^ V úterý budem mít výsledky stěrů, tak uvidíme co nás tak skolilo..
Ráchelka má teď období alergie, projevuje se to hlavně na očích a něco si tam zanesla, tak i ona musí být doma se zánětem spojivek, ale už je to taky OK, avšak do školky jít ještě v pondělí nemůže, nejdřív až ve čtvrtek..

Koupelka je hotová hip hip hurááá ~z~ Ivčo, jj v tom prvním kole jsme bohužel neměli ve výběru šťastnou ruku, ale jak na to najela firma bylo to raz dva ~R^ Jsme moc s manželem spokojeni...jestli tak zkusím hodit foto na facebook ~;) jinak ho mám na svých stránkách..

Jo a vypadl nám první zoubek :-) Mluvím samo o Esterce ~:-D


Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Dobří holubi se vracejííí :oD rebel_ 24.5.2009 14:33
*Re: Dobří holubi se vracejííí :oD Ivča+Pat16.7.02 a Mat23.7.04 24.5.2009 19:49
**Re: Dobří holubi se vracejííí :oD rebel_ 24.5.2009 20:13
***zdar :-) Andy,KRyštof 7/02,Matyáš 10/04 27.5.2009 20:30
****Re: zdar :-) Ivča+Pat16.7.02 a Mat23.7.04 13.12.2009 22:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.