| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Kyblíček Tummy Tub

25.2.2001 17:21:05 Věra, 31.týden

Re: Kyblíček Tummy Tub

Milá Jano,
i já jsem se dlouho rozhodovala, zda pořídit kyblíček Tummy Tub nebo použít klasickou vaničku. Když jsem o kyblíčku slyšela prvně od své známé, nebyla jsem moc přesvědčená na rozdíl od mého manžela, že je to to nejlepší pro moje budoucí miminko. Začala jsem tedy shánět více informací, jak na internetu (můžeš se podívat např. na stránku http://www.domovital.com), od svých kamarádek a známých a v neposlední řadě jsem kontaktovala známou výbornou soukromou porodní asistentku v našem regionu, u které je možné tento kyblíček zakoupit (v Praze ho prodává firma BabyLine) a která mi i zapůjčila videokazetu k tomuto tématu. Po shlédnutí videokazety už jsem byla přesvědčená, že kyblíček musím mít. Tvoje obavy, že miminko v kyblíku sedí a o páteř miminka jsou zbytečné, protože miminko v kyblíčku zaujímá přesně takovou polohu jakou zná z maminčina bříška a tato poloha je mu tudíž známá a velice příjemná na rozdíl od vaničky, kam se miminko položí a známý obranný reflex z neznámého prostředí způsobí, že miminko rozhodí ručičky a začne plakat.
Určitě se k tomuto tématu vyjádří odborník a hlavně maminky, které už mají s používáním kyblíku zkušenosti na rozdíl ode mě, ale i tak věřím, že kyblíček je to nejlepší koupání pro miminka (potvrzeno od 2 mých kamarádek, od již zmiňované porodní asistentky a doporučované porodnicí, ve které budu rodit).
Věra
Odpovědět
Názory k dotazu (2 názorů)
Re: Kyblíček Tummy Tub Věra, 31.týden 25.2.2001 17:21
Re: Kyblíček Tummy Tub Pavla, těhotná 19.9.2007 22:14

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.