| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Strach

10.1.2001 21:13:50 Lidka, syn 6

Re: strach

Taky jsme měli podobné problémy. Malý /asi mezi čtvrtým a pátým rokem/ nechtěl chodit spát. Vyloženě se děsil, že už je večer. Vždycky už ráno se ptal, jestli náhodou nebude večer.
Měl strach ze spánku, říkal, že bude vzhůru až do rána. Bylo to hrozné, ostatní rodiče zvykali děti spávat samotné, a my jsme měli co dělat, ho do té postele dostat i s naší přítomností. Naštěstí to tak nějak pominulo, a nyní je to v úplném klidu. Nebojí se večer ani zůstat sám doma /mám rodiče vedle v domě, když tam potřebuji odskočit/. Jinak je malý taky citlivý, protože již ve dvou letech brečel, když jsem mu četla pohádku, jak se zajíček stratil. Hodně zdaru, a pevné nervy.
Jo ještě měl pekelný strach ze všech panáků a masek. A ještě dnes našel ježibabu loutku, tak jsme ji museli odnést na hůru, protože se jí tak bál, že když byla na chodbě, tak odmítal chodit na záchod. Holt každý jsme nějaký.
Odpovědět
Názory k dotazu (1 názorů)
Re: strach Lidka, syn 6 10.1.2001 21:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.