| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Dudlík

Re: Jak je to s dudlíkem?

Dobrý den,

musím říct, že mne odpověď p. doktorky trochu podráždila. Moje dcera jako malinká dudlík úplně odmítala, a já na to nejdřív byla pyšná. Pak jsme ho využili na aplikování "fialové vodičky" do úst, bylo to méně násilné a nepříjemné, než vatový tampon. Tak si na něj trošku zvykla a pak jsem zjistila, že pomáhá, když se dcera rozpláče ze spaní. Myslím si, že to není neochota se jí věnovat, ona prostě spí a přitom se jí něco ošklivého zdá, nebo já nevím. Když ji vezmu do náruče, bude plakat ještě víc, protože chce spát (zkoušela jsem to).
Teď si dcera dudlík ráda vezme, když jí ho dám, a já ji ho dávám, když řídím (vezu ji na plavání a cvičení, je to šizení dcery o pozornost?), když jdeme na vycházku (od té doby, co ho máme, se vycházky obejdou bez hysterického pláče, dcera velmi klidně v kočárku usíná), a když je unavená a já bych ráda, aby vydržela do 18.45 na koupání, protože když jde spát dřív, vstává v 5.00 ráno.
Na hraní ho nemá, usíná bez něj a nijak ho nevyžaduje, jen ji to uklidní. Proto můžu ostatním maminkám využití dudlíku v určitých situacích jen doporučit!
S pozdravem

Janka Linhartová
Odpovědět
Názory k dotazu (5 názorů)
Re: Jak je to s dudlíkem? Janka Linhartová, Katka, 5. měsíců 23.11.2000 21:18
Re: Jak je to s dudlíkem? Iva 27.11.2000 10:6
Re: Jak je to s dudlíkem? Marcela 30.11.2000 10:36
Re: Jak je to s dudlíkem? Alena Mašková 3.8.2001 13:4
Re: Kdy používat dudlík? Ulinka-3týd.dcerka 2.7.2008 21:56

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.