| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Váhový přírůstek a vitamíny

Re: Váhový přírůstek a vitamíny

Ahoj Zuzko,
jsem moc ráda, že jsem narazila na právě ten samý problém, který řeším i já. Musím říct, že když jsem četla tvůj dotaz, tak mi bylo, jako kdybys mi mluvila z duše. I já mám výrazné problémy s plísněmi a to nejen teď, ale i před těhotenstvím a díky nim jsem i změnila několik doktorů, protože mi je ani jeden prostě nedokázal vyléčit. Doktor, u kterého teď jsem a díky tomu, že jsem tam se vším prakticky spokojená, zde i zůstanu, mi je ale nevyléčil taky. Nabyla jsem dojmu, že se toho snad nikdy nezbavím. Vůbec se ti nedivím, že už jsi z toho všeho léčení otrávená a bojíš se, aby si neublížila tomu malému, mám ty samé pocity. Beru všelijaké čípky, chvíli je klid a pak znovu. Už si připadám, že si to vymýšlím. Po minulé kontrole ve 12.týdnu u gynekologa mi pan doktor předepsal dokonce i nějaké prášky a já mám dost práce se přinutit je brát, protože se prostě bojím. Přitom pořád všichni tvrdí, že uvnitř žádný nález nenašli a že je vše OK. Nepíšu ti žádnou radu, protože já sama bych jí potřebovala, jen jsem Ti chtěla napsat, že nejsi sama s tímto problémem a dát ti tím trochu síly, jakou jsi mi tímto dotazem dodala ty. Nevzdávej to a kdybych s něčím měla úspěch ráda ti dám klidně vědět.
PS: Já beru Maternu, ale myslím, že jakékoliv vitamíny jsou dobré, nejen Materna. Naopak mi můj doktor řekl, že pokud nechci mít 5kg dítě, tak bych jí měla brát spíš obden, protože je asi až dost výživná.
Takže nám přeji, abychom těhotenství dotáhly zdárně bez větších problému až do konce a měly krásná mimča.
Milena.
Odpovědět
Názory k dotazu (5 názorů)
Re: Váhový přírůstek a vitamíny Milena, 14. týden těhotenství 12.10.2000 9:45
*Re: Váhový přírůstek a vitamíny Ivona H., 14. týden těhotenství 27.11.2000 9:46
**Re: Váhový přírůstek a vitamíny Julie, 19. tyden 24.7.2001 1:38
*Re: Váhový přírůstek a vitamíny Martina 30.8.2007 8:58
Re: Mykózy Jana, 34. týden 22.2.2002 20:34

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.