| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Koupání v přírodní vodě

Re: koupání v přírodní vodě

Zaujala mě vaše diskuse na téma zda " na vodu " nebo ne. Přiznám se, že jsem v 31.týdnu těhotenství - podotýkám rizikovém - sjela část horního toku Vltavy od Soumarského mostu - Lipno ( je to téměř 30km ).
Nepovažuji se za člověka, který by dělal zbrklosti, ale jak konstatoval můj manžel, asi se mi tím těhotenstvím uvolnila nějaká další hemisféra v mozku, která si přeje dělat blbosti - promiňte mi ten výraz - a všechno honem stihnout. Nejraději bych hrála tenis, jezdila na kole a tobogánu, chodila divoké tůry po horách .. jako kdyby mělo porodem miminka, na které se moc těšíme, všechno končit. Datování před porodem a po porodu ... Musím se přiznat i k tomu, že jsme jeli pouze jeden den, manžel mě dost šetřil, takže jsem se vlastně vezla - nebyla jsem " porcelán, ale celá souprava porcelánu :-) ". Vody bylo dost málo a netekla, takže se dost nadřel a i když mi to neřekl, myslím že ten můj výmysl mu způsobil bolení zad a paží tak na dva dny určitě.
Je pravda, že mi pobavila reakce okolí, když vidělo moje již trochu vystouplé bříško - do té doby si totiž všichni mysleli, že jsem obézní a ne těhotná. Takže můj názor, abych to shrnula - dělejte to, na co se cítíte. Zjistěte si, jestli řeka, kterou chcete jet, má dost vody. A možná opravdu doporučuji jet pouze na jeden den a delší trasu. Spát pod stanem, když je počasí dosti studené, je asi hazard.
Já mám alespoň o zážitek víc.Naštěstí jsem s miminkem nic neprovedla - jenom jsem ho trochu opálila :-). Ale podle toho, jak mi i teď v tom břiše nadskakuje, si myslím, že mu to nevadí.

Srdečně zdraví - Jana
Odpovědět
Názory k dotazu (2 názorů)
Re: koupání v přírodní vodě Jana, 32.týden těhotenství 28.6.2000 0:0
*Re: koupání v přírodní vodě Helena 29.5.2008 16:6

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.