| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Aktivne dietatko

17.5.2000 Blanka

Re: Aktivne dietatko

Gábi,
je bezva, že se ptáte. To co popisujete, je problém snad každé třetí rodiny. Jak to vymyslet, aby děťátko bylo spokojené a klidné a zároveň nebyli rodiče uštvaní. Plavu s miminky, chodím do rodin, pokusím se Vám reprodukovat několik rad.
- cokoliv svému synu ukážete, bude to vyžadovat.
Když budete chtít režim zmenit, vydržte krizové tři dny. S láskou, ale držte své rozhodnutí, když zjistí dětátko, že pláčem nic nezíská, přestane.
- držení ve svislici zkuste nepodporovat. Děťátko je v napětí a je při tomto emorně zatížem krček. Děti, které mají velké napětí v krku, jsou často v záklonu a v poloze na bříšku drží hlavičku tahem a napětím zádíček a ne ručičkami, tyto děti jsou velmi neklidné a plačtivé. Zkuste klubíčko, ze začátku to bude pro malého těžké, ale až přijde na to , jak je fajn být uvolněný a klidný, uleví se i vám. Argument pro babičky - v břísku byly děti schoulené a bylo jim bezva.
- výborné je nosit děťátko v loktuši - baby vaku. Je to užasné, zažila jsem jak nádherně se v ní děti zklidnili. Takto nosili děti naše babičky a zajisté věděli proč. Telefon na rodinu Pechovu, kteří je šijí je 0616 673407.
- také bych Vám doporučila krásnou knížku z nakladatelství Portál od paní Prekopové "Když dítě nechce spát".
Vydržte, zkuste, poslouchejte hlavně sama sebe, svojí intuici a lásku a udělejte si to tak, aby vám všem v tom bylo fajn.
Mějte se krásně Blanka plavacek@iol.cz
Odpovědět
Názory k dotazu (3 názorů)
Re: Aktivne dietatko Jana Vojíková (syn 8 měsíců) 13.5.2000 0:0
Re: Aktivne dietatko Blanka 17.5.2000 0:0
Re: Aktivne dietatko Gabriela, 5-mesacny Danielko 5.6.2000 0:0

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.