| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Anketa: Léto, na které nezapomenu

 Celkem 2 názorů.
 Meluzína78 


Léto s přáteli 

(6.5.2009 15:08:20)
určitě nikoho neohromím, ale vzpomínám na úžasné léto mezi gymplem a vysokou, kdy jsme s partou pěti přátel (na život a na smrt :o)) prožili tři měsíce po folkových festivalech, kempech, řekách... nepotkalo nás nic vyjímečného - ikdyž - možná ne každý má to obrovské štěstí potkat bandu lidí, kteří se stanou jeho druhou rodinou, se kterými prožije nejhezčí okamžiky (byť jsou prosté) a kteří se stanou jeho přáteli na celý život (snad). Já na tohle léto vzpomínám nejradši, s úsměvem, nostalgií, slzou dojetí a radosti zároveň. A proto díky, přátelé, že vás mám, můj život je tím velmi bohatý :o).
 Baruschka 


Věštba 

(12.5.2009 22:51:55)
Já asi nezapomenu na léto 2003. Pořád jsme se nemohli dočkat miminka, tak už jsem to hodila za hlavu a vrhla se do práce a různých aktivit.

Byla jsem zrovna na jedné pracovní akci s klienty a jedna kolegyně nám vykládala I-ťing. Jen tak z legrace jsem si taky hodila mincemi a ona mi povídá: Máš tu nějaké obrovské změny. Opravdu radikální. Nejdřív si sáhneš jakoby na dno, ale ve finále tě to hodně obohatí. Jako jezero, které vyschne, ale když zaprší, okolí se zazelená a všechno ožije s mnohem větší intenzitou.

Přemýšlela jsem usilovně celou noc, co by to mohlo znamenat. Jestli dostanu výpověď nebo co by to tak mohlo být za dramatické změny. A došlo mi to až doma. Jak jsem byla v pracovním zápřahu, zapomněla jsem přemýšlet o tom, jestli je zrovna plodný nebo neplodný den a ejhle.. hned jsem jela pro těhotenský test a když jsem pak viděla ty dvě čárky, rozbrečela jsem se. Měla jsem naprosto smíšené pocity - na jedné straně dobře rozjetou kariéru, práci, která mě hodně bavila a na straně druhé jsme moc chtěli už mít rodinu.

Pak mě čekala ještě druhá zkouška - rozhodla jsem se to utajit přede všemi a dát to jako dárek svému milovanému k jeho narozeninám, které slaví v září. Vydržela jsem, nic nepoznal a myslím, že tohle překvapení asi hned tak něco nepřekoná :-).

Takže léto 2003 bylo opravdu výjimečné. :-)

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.