| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku O partnerství a koktavosti

 Celkem 5 názorů.
 Josef, 22 let 
  • 

Může to být leváctví 

(25.9.2005 2:17:09)
Já sám jsem taky balbutik, ale příčinu jsem si odhalil sám (psychologové, psychiatři a neurologové na to nepřišli). Bylo to tím, že jsem byl levák, který dělal vše pravou. Nevěděl jsem o tom. Začal jsem více využívat levou ruku a méně pravou (přibližně nastejno) a problémy časem ustaly. Tato příčina se dá odhlalit tak, že v období kdy hodně koktáte máte velice schopnou pravou ruku (je přesná, citlivá, krásné písmo, rovné čáray) a naopak v období kdy nekoktáte skoro vůbec máte pravou ruku úplně neschopnou.
 Klara 
  • 

Re: Může to být leváctví 

(27.9.2005 14:52:38)
Souhlasim, take jsem dloha leta zadrhavala a jakmile jsem zacala pouzivat levou ruku, trochu se to zlepsilo. Take mi hodne pomohla joga a harmonicke dychani. "Dycham" tak uz nekolik let a muj nekdejsi problem, pri kterem jsem nebyla nektere dny schopna vubec mluvit, temer zmizel. Pouze, kdyz jsem hodne unavena, tak je jeste patrny.
moc sily do dalsiho boje.
 anonym 
  • 

Komunita 

(3.10.2006 13:29:53)
Ak by ste chcely , vytvoril som balbuticku komunitu :

www.balbutik.unas.cz
 balbutik 


Nové občanské sdružení BALBUTIK 

(3.12.2009 7:33:26)
Založili jsme občanské sdružení s názvem Balbutik. Jeho oficiální webové stránky naleznete na stránce www.balbutik.cz a postupem času zde bude spoustu zajímavostí.
Prvním lákadlem je online balbutický chat, který je již v provozu a slouží pouze pro registrované uživatele. Registrace je samozřejmě zdarma a provést ji můžete přímo na stránkách v levém sloupci (odkaz <<-- Vytvořit účet -->>) a následně jen vyplníte jméno, email a přezdívku. Poté vám na email přijde aktivační odkaz, kterým potvrdíte registraci.
Zatím se můžeme zde domluvit, kdy se na chatu sejdeme - protože nás není tolik. S připomínkami a návrhy můžete využít kontaktní email: admin@balbutik.cz popř. přímo formulář zde: http://www.balbutik.cz/lide/balbutik-tym/karel-tlamycha
 Daniel 
  • 

Ďalší zdroj informácií 

(21.4.2015 11:43:29)
Ďalší zdroj informácií môže byť blog www.somplynuly.sk, kde zdieľam postupy a informácie, ktoré pomáhajú mne.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.