| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Malé ohlédnutí za létem

 Celkem 4 názorů.
 Simča, dcery *1988 a 1997 


Na letišti ? 

(30.10.2002 15:30:26)
Připadám si jako na letišti: knedlík v krku a slzičky se jen, jen vykutálet......
:-)))
Simča
 Vera S. Clarisska, USA 
  • 

Zastavit cas 

(31.10.2002 18:18:09)
Mila Katko,
ja si vzdycky preju v takove chvili zastavit cas, alespon na chvilicku. Vlastne si to vsichni prejeme a zastavujeme ho tim, ze se snazime zachytit ho: fotoaparatem, kamerou. Ale ono to nejde. Ani nejlepsi umelec tam nedostane "vsechno". Vsechno tam zase bude jen ve chvili, az se nad temi fotkami zase vsichni sejdete...anebo i bez nich a reknete si :"Pamatujes?" Anebo jeste lepe zase hodite aminek do vody. Vera S.
 gabina 


Cítím to stejně 

(1.11.2002 10:49:42)
Milá Katko,

je až neuvěřitelné, jak se dokážeš vždy trefit do věcí, které právě prožíváme. Ať už to bylo tehdy s článkem o třicítce nebo dnes - s nepříjemným pocitem z letišť, které znamenají loučení a pocit, který se snad ani nedá popsat.

My jsme se tento týden vrátili z naší "dovolené" v Čechách. Byli jsme se pochlubit našim sedmiměsíčním Daníkem a podívat se na čtyřměsíčního Martínka mé sestry. Užili jsme si příbuzných i přátel, výletů a uspořádali malému křtiny, na kterých se sešla celá naše rodina. Potom ale zase přišlo rozloučení a přestože se člověk zpět do Austrálie těší, nikomu nepřeji ten pocit, kdy se loučíte s rodinou a víte, že se s nimi uvidíte nejdříve za rok.

Musím Ti Katko znovu poděkovat za popsání pocitů, které pociťuji úplně stejně. A protože u nás jsou návštěvy z Čech skutečně vyjímečné - dálka, finance a práce rodičů tomu brání (návštěva mojí mamky při narození Danielka byla nepopsatelně krásná a strašně si jí vážíme) - moc dobře chápeme, jak si člověk cení kouzla okamžiku, byť by byl pro druhé naprosto obyčejný.

Přeji celé Tvé rodině krásné prožití Vánoc a spoustu dalších podobných "kýčovitých" zážitků. Protože z těch se skládá šťastný život.

Ahoj

Gábina
Melbourne
 Marika, dva kluci 4 a 7 
  • 

poděkování 

(4.11.2002 18:51:01)
Milá Katko,
nikdy jsem nikam nepsala, ale už dlouho se k tomu odhodlávám.
Chci Ti totiž moc poděkovat za moc hezké příspěvky, které posíláš na stránky Rodina. Vždy, když mám nějakou krizi tak se připojím a hned hledám Tvé jméno pod články. Je mě po jejich přečtení lépe a radostněji. Tvůj optimistický náhled na svět a to jak zvládáš tři děti, psaní a ještě spoustu dalších věcí zaslouží obdiv. Já mám dva kluky a občas, když se hádají jsem v koncích. Z Tvých článků mám pocit, že jde výchova dětí zvládnout s klidem a to mě posiluje.
Zkrátka máš moje díky. Už se těším na další příspěvky.
Měj se moc krásně.
Marika

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.