| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Výzva: Pro všechny, co mají rádi porodnici ve Vrchlabí

 Celkem 7 názorů.
 Hana Tůmová 
  • 

Problém s uvedenou adresou 

(25.6.2002 11:04:18)
Já se velmi ráda připojím s menší finanční částkou, děti sice ještě nemám, ale až mít budu a budu případně muset do porodnice, tak jedině do takové, jako je Vrchlabí. Je zde ale problém s adresou: zkoušela jsem napsat na tu uvedenou a email mi to odmítá odeslat - ta mezera v adrese je prý chyba. Můžete prosím prosím případnou chybu opravit, případně napsat na můj mail? Díky.

 Dada 
  • 

Re: Problém s uvedenou adresou 

(25.6.2002 11:16:35)
Ahoj,
ked si tuknes na ten mail v clanku, zistis, ze namiesto medzery je tam podciarnik ( _ toto, ako to volatye v cechach, neviem). To uz ti bude fungovat
 Hanka 
  • 

Prosba o radu 

(31.7.2002 16:07:33)
Přečetla jsem si na ženě.centrum úžasný zážitek rodičky, která rodila ve Vrchlabí - bohužel jsem z Východních Čech, bydlím u Hradce Králové - poradíte mi, zda je někde v naší blízkosti také taková podobná porodnice ? Přiznám se, že mám z porodu strach a přístup klasické porodnice se mi ani trochu nezamlouvá a rodit doma se bojím. Poradíte mi ? Díky Hanka
 La Pepa, holka 7/05, kluk 7/07 


Re: Prosba o radu 

(1.8.2002 8:14:24)
Ahoj Hanko, z Hradce Králové je to zrovna do Vrchlabí poměrně blízko, holky tam jezdí i z Prahy (a stíhají), ještě nikdo prý neporodil cestou. Nebo se tam můžete přesunout chvíli před termínem a udělat si poslední malou dovolenou. Myslím, že jejich přístup za to stojí.
Pepa
 Hanka 
  • 

Re: Re: Prosba o radu 

(1.8.2002 13:59:45)
díky :-))
 La Pepa, holka 7/05, kluk 7/07 


Re: Re: Re: Prosba o radu 

(1.8.2002 14:42:08)
Není zač, já jsem jejich placený agent ;-)
Byla jsem tam s kamarádkou to omrknout a na člověk tam dýchne takový klid, že po té návštěvě už není co řešit a člověk si je jistý, že tam je v bezpečí.
Já zatím mimi nečekám, ale chystám se, v Praze sice má být od jara porodní dům, ale nevím, jak to bude fungovat. Takže zatím vede Vrchlabí a je to fajn jistota.
Ahoj
Pepa
 Agnes (1,5 dítěte) 


Re: Prosba o radu 

(28.8.2002 15:35:25)
Ale Hanko, to je přece skvělý, že seš z Hradce! Já jsem až od hranic, odkud to máme cca 70 km a navíc mám termín v zimě, kdy je někdy POŘÁDNEJ problém se od nás dostat. Přemýšlím proto, že se před termínem přesunu někam blíž, abych pak nemusela cestovat podobnými trasami a zrovna mě napadá se "uhnízdit" u tety v Hradci. Další tetu mám v Trutnově, což by bylo ještě lepší. Ve Vrchlabí jsme se byli podívat a já jsem téměř rozhodnutá rodit tam. Mám stejné pocity jako ty - velký strach (kromě bolesti také z nástřihu, který se ve Vrchlabí neprovádí) a rodit doma, na to nemám odvahu. A navíc by mi to možná ani nedovolili, protože jsem "riziková". Takže: HURÁ DO VRCHLABÍ!!! :-)

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.