| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Taková normální rodinka podruhé

 Celkem 3 názorů.
 Marcela Alan 3a1/4r. 


Silné matce 

(9.1.2002 0:20:10)
jako vždy moc hezké a ze života. Na fotce vidím v pozadí nafuk. válec. Uvažovala jsem o něm. Hraje si s ním Lada? Od kolika měsíců?
 Magda Silná 
  • 

Re: Silné matce 

(18.1.2002 19:02:02)
Hraje si s ním teď Lada, ale původně to byl dárek pro Terku. Proč nepřiznat - dědíme i hračky. Hračka skvělá, ale pro ďáblíky lehce proděrovatelná. Nafukujeme každý den. Přejeme i Vám hodně hezkých chvilek, Magda
 Vladan, bezdětný 
  • 

Bezmezný obdiv 

(14.1.2002 11:25:44)
Milé čtenářky (ale i čtenáři),
myslím, že se všichni shodneme na tom, že články Silné rodiny vždy stojí za přečtení. Tentokrát jsem se obvzlášť bavil, protože můj bratr, takto otec dvou dětí, osmiměsíční klárky a osmiletého Karlíka, byl nedávno přistižen přímo in-flagranti, jak vysvětluje princip praku, kamene a rozbitého okna sousedům svému synovi. Když se ho moje švagrová (a tudíž jeho manželka) otázala, proč to dělá, vyrazil jí dech odpovědí, že chce, aby syn pochopil míru provinění, kterou způsobí rozbitím okna a potom ještě tiše dodal, že jeho kamarád je sklenář. Jak vidíte, my muži jsme, přesně jak tvrdí paní Bubílková, do pětačtyřiceti let v pubertě - a pak začíná stařecká senilita. Jinak synovec je úžasný tvor, který pochopil, že rozbíjení oken není ideální zábava a místo toho tatínkovi zaviroval počítač. Ten ovšem bohužel nemá známého počítačového experta...:-)

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.