| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Byli jsme na rodeu

 Celkem 3 názorů.
 Sara 
  • 

Odpoved na "Byli jsme na rodeu" 

(11.10.2001 21:26:34)
Pisete o rodeu v Imperial Valley. Nema se ale konat Brawley Rodeo az na pocatku listopadu? Overila jsem si to na internetu. Slo o jine rodeo?
 Vera S. Clarisska ,USA 
  • 

Re: Rodeo 

(14.10.2001 19:23:04)
Mila Saro,
ano letosni rodeo ,a to vyrocni 45., bude v Imperial Valley zacatkem,listopadu, jako kazdy rok. Je to jedno z poslednich v sezone a muze se proto konat prave jen tady...Fotky i vypraveni jsou z lonskeho rodea . Take kralovna rodea je "lonska", jak stoji pod fotografii. Neni
to reportaz, ale povidani o tom, jake takove rodeo je. Pokud se tam letos chystate, treba se tam uvidime. Do programu patri i cteni kovbojske poesie, Bluegrass festival, chili cook-off atd...
Vera S.
 Libor D 
  • 

Rodeo je o kráse zvířat ne o týrání 

(8.8.2006 7:12:14)
Paní, která psala tuto reportáž zjevně nepochopila pravý princip rodea a jeho disciplín. Tyto disciplíny jsou založeny na co nejlepším zacházení se zvířaty! Pokud kdokoli z Vás nahlédne do pravidel o rodeových disciplínách, uvidí že je kladen velký důraz na pohodu rodeových zvířat před, při a po rodeu! Paní vzrušeně píše o podvazování genitálií býků a koní, což ve skutečnosti není možné. Divocí koně na rodeu jsou již valaši - vykastrovaní hřebci nebo klisny a sami uznáte, že není co zaškrtit nebo podvázat. U býků je to naprosto stejné, protože k místu, kde má býk genitálie není možné se při jeho velmi živém chování dostat. U všech rodeových zvířat je využita jejich přirozenost a rodeo předvádí krásu a sílu mohutných býků a koní. Ano většinou to jezdci odnesou zraněním, ale to není týrání zvířat, ale sebetýrání lidí. Není to trošku rozdíl? A Španělská korida s rodeem není nijak srovnatelná i když i tam dochází ke smrtelným zraněním lidí. Někdy se Vážená paní podívejte do zákulisí rodea a sama pochopíte, že o týrání rodeových zvířat nemůže být řeč, a to už proto, že tato zvířata jsou bez stresu! Přeji všem příznivcům tvrdého Amerického sportu dobrou podívanou!

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.