| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Barvy a má prvorozená

 Celkem 1 názorů.
 Sharon 
  • 

Oblečení a má druhorozená 

(3.8.2001 17:42:54)
Ahoj Majdo, musím se smát a mimo to ti říct - neboj, bude hůř!! :-)) Moje dcerka je zhruba 2x stará jak ta tvoje a denně (teď ne, je na táboře :-))) svádíme divoké boje o kousky hadérků, které na sebe navleče. Její vkus je nepatrně odkloněný od mého a ačkoliv má dosti narvanou skříň mnoha frčnými (a to myslím doslova) modely, rve na sebe s železnou pravidelností stále dokola ty nejmilejší (z mého pohledu nejmíň hezké), případně za mrazu vyráží v minišatech délky lehce pod pas a neustále podniká výpravy do mého šatníku. Mnoho kousků oděvu už dnes sdílíme společně (musím ale uznat, že to funguje oběma směry - ve stylu já na mámu, máma na mě :-))).
Ale musím si přiznat, že se mi to takhle líbí. Moje zážitky z dětství jsou podobně odpudivé jako ty tvoje. Do osmé třídy (!!) jsem musela trpně nosit oblečení, které mi moje mami vždy večer připravila na hromádku. A byly to samé úchvatné výstřelky typu zelené tesilové kalhoty, hladceobrace svetr s vyšitými kytičkami, puntíkatá sukně s volány, halenka s nabíranými rukávky atd. :-))))) Vzepřela jsem se, to ano, ale z dnešního pohledu asi dost pozdě. A proto si říkám, že je asi lepší, když ty děti si umí utvářet vlastní názor už teď, ne? :-)))

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.