| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Moderní tatínkové

 Celkem 4 názorů.
 Simona, dcery 4 a 13 let 
  • 

Těším se 

(3.8.2001 18:56:26)
Ano, velice se těším na to vyprávění, vaše článečky se mi moc líbí a přesto, že vím, jak je Amerika velká a různorodá, alespoň něco málo se tu o ní dovídám.
Mimochodem můj manžel byl s druhou dcerou na mateřské od jejích 6 týdnů do 4 let, bratranec se o dceru staral 3 roky a jedni kamarádi v Praze to vyřešili také tak a otec zde zvládl hned 2 synky. Takže i u nás se blýská na - pro tatínky - lepší časy.
Simona
 Simona+Julinka 
  • 

Re: Těším se 

(27.10.2004 16:25:45)
my máme moc hodného tatínka. Měla jsem štěstí. Byl se mnou u porodu. Kdyby byl se mnou býval nebyl asi bych na tomto světě už nebyla.
 Veronika 


Re: Těším se 

(13.1.2011 11:07:18)
Dobrý den,
píšu bakalářskou práci na téma Aktivní otcovství, kde se v praktické části věnuji mužům pečujícím o děti. Bylo by možné z některým z mužů o kterých se zminujete udělat rozhovor? Mám zkušenost že to trvá cca 15-20 minut. Pokud by byli ochotní se mnou spolupracovat, prosím at se ozvou na e-mail aktivniotcove@seznam.cz. Budu vdecna za kazdeho tatinka. Děkuji Veronika Ormaniecová
 Ing. Lubomír Balvín 
  • 

Keď propaganda vidi v mužoch iba ženskú rolu. 

(24.9.2005 9:35:03)
V súčasnosti sa občas hovorí o mužoch a otcoch. Žiaľ najčastejšie iba z toho dôvodu, ako sa majú muži urýchlene stať ženami či matkami s mužským pohlavím. Po mužoch sa žiadá aby vyplnili prázdne miesto po karierizmom posadnutých ženách v domácich prácach. Žiada sa, aby muž bol ženou a žena mužom. Upozorňujem, že ani muž nemôže nahradiť funkciu ženy a tobouž žena nemôže nahradiť muža. Ideológia zotierania rozdielov medzi pohlaviami je najdegenerovanejšia a najgenocídnejšia ideológia. Zotieranie rozdielov medzi pohlaviami je nahrobny kameň civilizácie. Prijatie tejto myšlienky mužmi a nebránenie civilizácie mužmi dokazuje, že ich mozog zdegeneroval a preto je potrebné, aby ich geny boli vyselektované zo spoločnosti. K tomu účelu je feminacizmus ovela produktivnejší ako nacizmus po obdobie II.sv.vojny.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.