| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Schovánek 9. pokračování

 Celkem 3 názorů.
 Hanka (Honza 13l, Kačka 11l a Matěj 4m) 
  • 

držím palce 

(17.6.2001 19:33:45)
Ahoj Jano, držím Ti palečky ať už je všechno v pořádku. Rodila jsem letos v únoru v Podolí a nemůžu si na nic stěžovat. Prenatální poradna je tam opravdu nepříliš dobře zorganizovaná, chce to tam tam přijít hned ráno - tak okolo osmé, sestřičky Tě zváží, zkontrolují moč a zapíší tě do pořadníku. Podle něho pak vyvolávají maminky do ordinace (lékař ordinuje od 9 hodin). Takhle se to dá docela zvládnout. Vím, o čem mluvím, byla jsem rizikově těhotná a chodila tam každých 14 dní. Ležela jsem i na P3 a po porodu na P1, sestřičky byly opravdu milé a příjemné na obou odděleních. Kdybych měla (už nechci)ještě někdy rodit, šla bych určitě do Podolí.
Ahoj
Hanka
 Jitka (27, zatím bezdětná) 
  • 

Držím palce 

(30.6.2001 21:55:06)
Ahoj Jano a Schovánku,

moc vám držím palce ať všechno dopadne dobře.
My s manželem se snažíme o miminko již 6 měsíců, doufám, že se již brzo dočkáme. Teď hltám z internetu všechny možné informace o těhotenství, cvičení v těhotenství a podobných....

Až se nám to podaří (a doufám, že to bude co nejdříve) tak bych také chtěla psát podobný deníček jako Ty, protože mě ten tvůj dodává energii, potřebné zkušenosti a odvahu.

Přeji ještě jednou hodně štěstíčka Tobě i tvým chlapům.
Jitka S.
 Jana 27, Schovánek 
  • 

Re: Držím palce 

(1.7.2001 10:02:20)
Ahoj Jitko,
díky za podporu. My jsme se "snažili" cca 9 měsíců a nakonec to vyšlo. Jestli jsi četla první díl o Schovánkovi (tehdy ještě Schovance), nejvhodnější chvíle na početí byl měsíc, kdy jsme se stěhovali ze dvou bytů do jednoho maličkého, znovuzakládali firmu v jiném městě, já neměla hotovou školu (to nemám dodnes :o)), měli jsme na plánované taneční a vykradli nám auto. Vlastě se vše povedlo v době, kdy jsme na nějaké snažení neměli vůbec čas.
Držím palce, ať Vám to vyjde a psaní deníčku doporučuju. Je fajn zjistit, že nejsi jediná, komu je špatně, kdo nespí nebo naopak spí pořád.
Jana

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.