| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Schovánek 9. pokračování

 Celkem 3 názorů.
 Hanka (Honza 13l, Kačka 11l a Matěj 4m) 
  • 

držím palce 

(17.6.2001 19:33:45)
Ahoj Jano, držím Ti palečky ať už je všechno v pořádku. Rodila jsem letos v únoru v Podolí a nemůžu si na nic stěžovat. Prenatální poradna je tam opravdu nepříliš dobře zorganizovaná, chce to tam tam přijít hned ráno - tak okolo osmé, sestřičky Tě zváží, zkontrolují moč a zapíší tě do pořadníku. Podle něho pak vyvolávají maminky do ordinace (lékař ordinuje od 9 hodin). Takhle se to dá docela zvládnout. Vím, o čem mluvím, byla jsem rizikově těhotná a chodila tam každých 14 dní. Ležela jsem i na P3 a po porodu na P1, sestřičky byly opravdu milé a příjemné na obou odděleních. Kdybych měla (už nechci)ještě někdy rodit, šla bych určitě do Podolí.
Ahoj
Hanka
 Jitka (27, zatím bezdětná) 
  • 

Držím palce 

(30.6.2001 21:55:06)
Ahoj Jano a Schovánku,

moc vám držím palce ať všechno dopadne dobře.
My s manželem se snažíme o miminko již 6 měsíců, doufám, že se již brzo dočkáme. Teď hltám z internetu všechny možné informace o těhotenství, cvičení v těhotenství a podobných....

Až se nám to podaří (a doufám, že to bude co nejdříve) tak bych také chtěla psát podobný deníček jako Ty, protože mě ten tvůj dodává energii, potřebné zkušenosti a odvahu.

Přeji ještě jednou hodně štěstíčka Tobě i tvým chlapům.
Jitka S.
 Jana 27, Schovánek 
  • 

Re: Držím palce 

(1.7.2001 10:02:20)
Ahoj Jitko,
díky za podporu. My jsme se "snažili" cca 9 měsíců a nakonec to vyšlo. Jestli jsi četla první díl o Schovánkovi (tehdy ještě Schovance), nejvhodnější chvíle na početí byl měsíc, kdy jsme se stěhovali ze dvou bytů do jednoho maličkého, znovuzakládali firmu v jiném městě, já neměla hotovou školu (to nemám dodnes :o)), měli jsme na plánované taneční a vykradli nám auto. Vlastě se vše povedlo v době, kdy jsme na nějaké snažení neměli vůbec čas.
Držím palce, ať Vám to vyjde a psaní deníčku doporučuju. Je fajn zjistit, že nejsi jediná, komu je špatně, kdo nespí nebo naopak spí pořád.
Jana

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.