| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku O dulách

 Celkem 6 názorů.
 Antonína Pařízková - Mrázková 
  • 

místo duly epidurál 

(2.6.2001 1:40:46)
V českých porodnicích se nabízí místo duly v úzkých boxech porodních sálů (např. U Apolináře nebo v Podolí) raději epidurál. Jaképak sran. s mladou paní.
Antonína Pařízková-Mrázková
 Magda 
  • 

Re: místo duly epidurál 

(2.6.2001 23:26:16)
Též nevím, proč se prenatálním poradnám říká poradna, když mi s ničím neporadí. Změří mi tlak, udělají testy, prohlédnou mimčo na ultrazvuku a konec. Chceš poradnu - zaplať 300,- Kč za hodinu. A zapomeň, že tě tam naučí dýchat a ukáží cviky. Budou si s tebou povídat o tom, co už sis dávno přečetla v knížkách a čas se bude jen natahovat.
 Naďa - dula Podkrkonošská 
  • 

Re: Re: místo duly epidurál 

(11.1.2004 0:06:53)
Od posledního příspěvku uběhlo přibližně 2,5 roku a za tu dobu se přece jen něco změnilo. Hlavně i v Čechách se objevily duly. Jsem jednou z nich. Sice nejsem porodní asistentka, ale přesto pracuji jako asistentka lékaře v gyn. ambulanci a těhotným ženám poradím ráda, s potěšením a zdarma(!), když o to stojí. Hovořím s nimi o jiných věcech, než které probírají v klasických předporodních kurzech. Po pracovní době vedu ještě kurz břišního tance (nejen) pro těhotné a tam si povídáme o dalších potřebných věcech a snažím se vyhledávat a předávat užitečné informace. Jsem moc ráda, že mohu pomoci k tomu, aby miminka přicházela na svět maminkám, které své těhotenství prožívají ve spokojenosti.
Dnes už můžete hledat v seznamu dul na www.rodina.cz/duly a na těchto webových stránkách najdete i mnoho dalších informací o dulách a kurzech pro duly.
Přeju pohodová těhotenství, nekomplikované porody a zdravá miminka všem. Nada Baliharová
 zenobia 


Re: Re: Re: místo duly epidurál 

(11.1.2004 9:14:21)
Ahoj Naďo,
jak se člověk stane dulou a jaké k tomu potřebuje vzdělání?
 Naďa - dula Podkrkonošská 
  • 

Re: Re: Re: Re: místo duly epidurál 

(11.1.2004 22:49:21)
Pro Nell a všechny, kdo mají zájem stát se dulou:
najděte si stránky www.rodina.cz/duly a tam jsou další informace. A hlavně: příští víkend je informativní setkání pro všechny, které se dulou chtějí stát. Na kurzu získáte potřebné vzdělání a není podmínkou, že byste musely být zdravotnice.
Být dulolu není jednoduché. Je to náročné,ale zároveň velmi krásné.
Zdraví Naďa
 Vbloger 
  • 

Koukněte na dobrý info web, pujdete li k volbam ... 

(14.10.2009 2:02:41)
Přeji všem hezký den,už jste četli jak to vedou naši skvělí vůdcové, podívejte se na www tojesila cz ,mám pocit, že jsem v životě zvolil špatný směr ... drzost našich politiků opravdu nemá obdoby ! samá slibotechna a zloděj.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.