| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Stav českého porodnictví ve světle oficiálního výzkumu - 1. část

 Celkem 1 názorů.
 Michal ŠEBEK 
  • 

z tohoto výzkumu tedy plyne... 

(20.3.2008 21:45:57)
1) že české porodnice za prvé vítají rodičky typu prvorodičky, neboť jsou neinformované, lépe se s nimi pracuje, jsou takříkajíc "hloupé" a nevědí co smí a na co mají nárok či právo. takovýto člověk je přece nejlepší zdroj pro práci, vzhledem k tomu, že neví nic. Promiňte mi, přirovnám "přece je lepší pracovat s blbečkem, než s někkým kdo ví co má chtít" :-)

2) že lékaři mylně a zcela záměrně nenabízejí služby spjaté s alternativním porodem, neinfoirmují své rodičky o možnostech a právech, a navíc je zřejmé, že díky samotné konzervovanosti porodníků (což sami potvrdili) dochází k nezavádění přirozených porodů do českých pordonic.

3) je dokázáno, že filozofie našeho porodnictví je zastaralá, vychází z ideologie komunismu a postkomunismu, kdy lékaři zastávají názor, že pacient má právo mlčet a poslouchat.

Osobně k lékařům a jejich vedenému porodu:

Páni profesoři, titulanti,

zkuste si samy, jeden den nastoupit do práce, převléci se do mundůru pacienta a projít si všemi vyšetřeními jaké píšete svým pacientům. U mužů porodníků doporučuji nahradit vyšetření rektoskopií (s hodně dlouhou sondou) aby zažili ten vskutku popsatelný jedinečný zážitek. Poté se zkuste nechat přivázat do těch vašich radostných křesílek s nožkami do Schautů a nechejte si provézt opět rektzoskopii. Buďte ujištěni, že když takto budete zakurtováni, je to hodně nepříjemné ! Pak možná pochopíte, jací jste tupci...


S pozdravem Michal ŠEBEK
zdravotnický pracovník, stážista ve vozidle Záchranné služby, novinář a publicista
kraj Plzeňský

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.