| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Naše zkušenost s americkou školou 10: Absence dětí, pozdní příchody, nemocnost, školní sestra.

 Celkem 3 názorů.
 markéta drábkova 
  • 

absence v ceské skole 

(9.3.2001 14:38:04)
podle mých zkušeností je omlouváni jednodušší než v té americké. Při odchodu s rodičem není třeba nikam nic psát. Při onemocnění stačí zavolat pouze jednou ( do druhého dne ) a teprve po uzdravení předlozit omluvenku od rodičů v žákovské knížce. Od lékaře je omluvenka vyžadována pouze při důvodném podezření na zanedbávání povinnosti posílat děti do školy( při zcela nenormálním množství absencí) a podnět k tomu vychází od socialní péče.Nikdy jsem neměla s omlouváním svých dětí problémy.
Dr. Drábková
 Martina, Kimberley uz 7 let 
  • 

Re: absence v ceské skole 

(9.3.2001 18:31:03)
Ahoj Dr. Drabkova,

Kazdy system ma svoji vyhody. Ja
mam zkusenosti s kanadskou skolou. Vyhovuje mi, ze sekretarka dostane kazde rano seznam deti, ktere nejsou ve tride. Hned obtelefonovava rodice, kteri nenechali zpravu rano na zaznamniku, ze jejich dite nebude ve skole. Tato praxe je hlavne skvela pro rodice deti jezdicich do skoly skolnim autobusem, mohou byt klidni, ze dite dorazilo do skoly v poradku. Rovnez behem prestavky na obed nektere deti zajdou domu a opet funguje system kontroly. Omluvenky od lekare se nevyzaduji.
Martina
 Carol 
  • 

Re: Re: absence v ceské skole 

(9.3.2001 20:33:55)
Martino,
nemůžu si pomoct - jméno, věk holčičky, i ta Kanada... - všechno souhlasí! Myslím, že se trochu známe (ještě ze školky v Praze), nějak jste mi i po těch letech utkvěly v paměti a občas si na vás vzpomenu. Tak jsem vás obě chtěla pozdravit!!! :-)))

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.