| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak čelit drogám

 Celkem 2 názorů.
 anonym 16 let 
  • 

alkohol 

(26.3.2007 17:05:50)
Ve třídě máme blbý kolektiv,nikdy mě do kolektivu nebrali,když jsem s nimi chtěla navázat řeč tak jsem vždy viděla jejich otrávené obličeje!Nevím proč mě takhle vyřazovali...snad proto,že jsem nebyla štíhlá...a všichni říkaly že jsem tichá...hm jenže to je je výmluva aby se semnou nemuseli bavit a navíc jak to můžou vědět,když s semnou odmítají bavi...všichni na škole mě jen uráželi...znala jsem jen nadávky...všichni mě měli za šprtku a za slušňačku... K tomu se přidaliy problémy doma...rodiče mě taky jen shazovali a měly narážky na mou postavu...a nikdy mi v ničem nevěřili ale věřili jen bratrancovi který u nás trávil čas. Jako by snad on byl jejich syn...á já jsem si připadala jako bych ani nebyla jejich dcera...a taky mi vše zakazoval např. dát si kapku alkoholu nebo dívat se na horor..no a do toho se ještě přidala šikana ve škole...tak jsem začla p tajnu pít alkohol..normálně doma v nepřítomnosti rodičů....jednou jsem to přepískla a domů mě dovedli policajti...všecno prasklo...kdyby to neprasklo možná bych se stala závislačkou...jenže alkohol byl prostě boží..dodal mi sebevědomí a pocity štěstí...vím že je to špatně...teď už nepiju...ale těším se až mi bude 18 a budu moct si dát...s mírou samozřejmě.
 Aleš (14) 
  • 

Cigarety 

(5.4.2007 19:05:43)
U nás ve třídě máme kolektiv hodně špatnej, ve třídě vládne akorát šikana. Šikanujou se slabší jedinci a v menší míře i učitelé (ty co mají slabší autoritu). Nikdy sem s tim nesouhlasil a když sem byl u toho snažil sem se tomu zabránit. Přibližně ve dvanácti letech sem začal kouřit, později sem to "civilizoval" přestal sem kouřit cigerety, ale dál sem kouřil z dýmky. Potom přišel průšvih, s rodičema sem se snažil vyjít ale občas mi to prostě nejde, a k tomu u mě našli tabák. Potom začaly trapný pokusy jak tomu zabránit, často mě kontrolovali, nedávali mi peníze, prohledávali mi pokoj... Ale účinek to mělo přesně opačnej, kouřit sem nepřestal. Později (asi po půl roce) sem přestal kouřit ale spíš z vlastní iniciativy.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.