| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Okradené dítě

 Celkem 4 názorů.
 Zdenka + dcerka Zdenka 21mes 
  • 

Okradené dítě 

(11.10.2000 1:28:56)
Nedá mi to abych se s vámi nepodělila co se mi dnes, resp. včera stalo. Byli jsme nakupovat v CČM a zašli jsme do hračkářství se podívat na puzzle skládačky. Máme doma jednu s 12ti kousků a pořád ji dokola spolu skládáme. Měli večerníčka z 24kousků, moc se mi ho nechtělo kupovat přišlo mi to na nás složité, ale Zdeninka jak to viděla tak začala, že koupíme večerníčka domu, budeme doma skládat, a dodala takové to svoje jo.¨, že jsem tu skládačku koupila. Potom jsme byli u Baťi, kde Zdeninka jak viděla stoleček s tužkama odhodila bundu a skládačku, kterou si chtěla nést sama domů vedla stolku a začala si malovat. Já jsem se dívala na botičky. A co se stalo - skládačka zmizela. Neuvěřitelné, ale je to tak. Jsou lidé co dokaží okrást dítě. V té době tam byli asi 3 děti do tří let. Jedno z nich si tu skládačku odneslo - viděla to i prodavačka. To dítě tam ale nebylo samo, a těžko se taková skládačka - byla na platíčku ne v krabičce před rodiči schová! Nechápala jsem to, měla jsem vztek, chtělo se mi břečet i křičet a vduchu jsem přála vše nejhorší těm lidem. Vím, že je to v podstatě maličkost, ale nic mě od té doby co se dcera narodila nevyvedlo z rovnováhy jak toto, a nemohla jsem se přes to přenést. Aź když jsem to sdělila sousedce, kterou jsme potkali, když jsme šli domu, sestře a jedné kamarádce když mi telefonovaly, tak mě ten hrozný vztek a bezmoc pomalu přešla. Jo ještě jsem zapoměla napsat, že jsme se tam 2x vrátili, protože jsem nevěřila tomu, že by mohli být takoví rodiče, kteří by s ukradenou skládačkou odjeli nebo odešli domů. No jo, jsou, jak řekla prodavačka, pani to je realita!Nejde o těch 39 korun, které stála (i když těch peněz moc nemáme a to je částka tak akorát na oběd pro obě dvě), ale jde o to že někdo může klidně spát s vědomím, že okradl takové malé stvoření o hračku!
 Milada, 35.týden, syn 4 a 3/4 roku 
  • 

Re: Okradené dítě 

(11.10.2000 14:49:57)
Zdenko,
úplně Vás chápu.

Vím, že se to nedá srovnat, ale nám ukradli z auta asi 14 dní úplně novou autosedačku, když synovi byly asi 2 a 3/4 roku. Nešlo tehdy o to, že v ní seděl asi 1x, že stála asi 3300 Kč, ale o to jeho reakci: No, když jí půjdeme hledat, tak ji přece musíme najít! Prostě když se mu v bytě ztratila hračka, tak šel a našel ji! Jak jsem mu ovšem tohle mohla vysvětlit?

Napište, prosím, jak reagovala Vaše holčičička na samotnou ztrátu.
 Radka, dcery 10 a 2 roky 
  • 

Re: Okradené dítě 

(11.10.2000 23:21:19)
V červnu se nám v CČM něco podobného. Janička seděla v nákupním vozíku a v ruce měla plyšového růžového králíčka. Jen sem se otočila k bankomatu a za pár vteřin malá začala křičet: "kálíčka, dej mi kálíčka, můj kálíček!" Zahlédla jsem jen ženskou, prchající na parkoviště. Byla jsem v takovém šoku, že jsem za ani za ní neběžela. Jako by toho nebylo málo, vedle stojící paní mi vynadala, proč si bereme na nákupy s sebou hračky. Jak může (a ještě ke všemu ženská) okrást dítě?
 Míša, syn 3 a 3/4 
  • 

Re: Re: Okradené dítě 

(12.10.2000 20:37:30)
Radko,
co je možná ještě horší - ten ukradený králíček mohl být jen trik, jak dostat maminku od bankomatu (poté, co zadala PIN a karta je uvnitř). Vím, že Tě to neutěší, ale mohli jste být bez králíčka a ještě s vyluxovaným kontem.
Zloději se opravdu nezastaví před ničím. Mé kamarádce ukradla z kočárku mobilní telefon roztomilá paní, co v tramvaji "obdivovala" její miminko.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.