| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

čtvrtek

 Celkem 12 názorů.
 Pedrosaa 


čtvrtek 

(1.5.2008 11:29:22)
Krásné dopoledne všem.....
MRAVENEČKU, 1.jízda je za Tebou, zvládla jsi to dobře:) Já jsem se učila jezdit s manžou, bylo mi necelých 18, vyvezl mě na pole, měli jsme škodu Rapid a tam mi dával lekce, pravda po prvé jsem myslela, že to nezvládnu,ale pak to bylo lepší a lepší takže když jsem šla do autoškoly,tak sem byla celkem klidná, měla jsem mladýho pěknýho instruktora a hned poznal,že v autě nesedím poprvé:-D autoškola mě hrozně bavila, taky jsem jí dělala s kamrádkou.Už ani nevím ,kde jsem měla první jízdu...

Chtěla jsem jet s dětma ke Globusu,ale milostpán Matýsek jet nechce, tak holt nejedeme.Půjdeme se odpol. projít s Kačenkou,dneska hlídam...
Co vaříte dobrýho?? děti si poručily lečo, tak se docela těšim...
 Petra+2 


Re: čtvrtek 

(1.5.2008 12:17:51)
Mravenečku, to byl šok, hned do města, viď? Nás tedy nechali jezdit poprvé nejmíň hodinu po cvičišti a pak nás vzali za město, do města až pak... Jezdili jsme Škodou 120, to bylo hroznýýý! :-D
Kájinka jela s babi na výlet - asi na Šumavu a my s Martím dřepíme doma, je z toho už pěkně otrávenej a to ho čeká ještě týden :(
 jája,filípek 04+domísek 2010 


Re: čtvrtek 

(1.5.2008 13:19:11)
ted bych do autoškoly asi nešla,bála bych se víc a taky to asi zpřísnily co? no zvládnete to holky,uvidíte R^
 jája,filípek 04+domísek 2010 


Re: čtvrtek 

(1.5.2008 13:36:20)
jsem po obědě,dnes byl nějak dlouho,nestíhám ,už piju kafe a pak vyrazíme do Globusu
 Stani + Adámek + Kačenka 


Re: čtvrtek 

(1.5.2008 14:11:01)
Mravenečku R^R^R^!!! A neboj, piš jak to je, já už mám nervy stejně napjatý teďka :-D. No na víkend má manža za úkol nechat mě někde rozjíždět a osahat si auto, bude m+ě muset vmáčknout do svého nabitého programu, sem mu vyhrožovala, že jinak s tím seknu ~j~.

Dnes ho máme opět v práci, holt nadělává ten včerejšek, kdy musel už v 15 hodin být doma a hlídat, chjo, Adámek je zase "milej", fakt mě má očividně plné kecky, ať dělám, co dělám, mojí snahu o společné hraní zhatí po 5ti minutách tím, že mi hračky vyrve z ruky, mrští s tím a nebo dnes začal muchlat obrázky ke kostičkám a když jsem mu je vyrvala z rukou, hnal se ke mně s úplně zkřiveným čumákem a děsně mě chtěl praštit:(, sem mu chytla ruce a čekala, až ten amok poleví, asi mu fakt piju krev ;), pak začal brekat, tak jsem mu řekla, že až se uklidní a utře se oči, ať za mnou přijde, že mu jdu ohřát oběd a asi po 10ti minutách nakoukl do kuchyně, tak se ho ptám, jestli jde teda už jíst a on že ne, že musí jít do pokojíčku plakat :-D:-D:-D. Tak to mě dostal, a fakt tam šel a začal dělat ehehehe a říkal "Áďa plaká", jsou to prdlouši, ti potomci naši ~k~.
 Stani + Adámek + Kačenka 


Re: čtvrtek 

(1.5.2008 14:16:39)
Jo a moc děkuju za nabídku dvd s Bořkem asi zatím poprosím Petru - Péťo prosím :-)~s~! - neb tu vídám nejčastěji, na cvíču ;), ju?, péťo, vypálíš mi tedy ta 2 dvd s Bořkem a můžu poprosit i o pošťáka pata??? Toho zatím taky nemáme. já ti na mailik pošlu seznam našich pohádek, ju? Jestli byste si třeba taky něco nevybrali nebo bych ti donesla prázdná dvd nebo nějakou mňamku pro děti, no uvidíš, až přečteš ten seznam, ju?
 Stani + Adámek + Kačenka 


Re: čtvrtek 

(1.5.2008 14:17:40)
Cha, koukám, že jsem se nějak roz-ju?-chala :-D:-D:-D~k~.
 Stani + Adámek + Kačenka 


Re: čtvrtek 

(1.5.2008 14:18:17)
Jinak já budu mít 1.jízdu až ve středu po teorii, tak pak písnu taky své pocitu outsidera ;).
 Stani + Adámek + Kačenka 


Petro, 

(1.5.2008 14:24:20)
seznam poslán ;).
 Stani + Adámek + Kačenka 


Re: Petro, 

(1.5.2008 14:28:07)
Ještě jsem zapomněla na Maxipes Fík I.
 petraluk 


Re:  

(1.5.2008 14:55:22)
Hezký den :-) My jsme dneska byli na obědě u mami, tak jsem nemusela vařit :-) Teď se jen válíme a pak vyrazíme ven na procházku.
Jinak mám takovou ne zrovna dobrou náladu, v úterý mi zemřel strejda, byl už tedy starší 73 let. Bolelo ho v krku tak si vzal Strepsils a měl na něj příšernou alergickou reakci, celej se osypal, udělali se mu puchýře po celým těle, takže musel do nemocnice. Tam se to krásně zlepšilo, už řikali, že ho pustí a najednou ráno volali tetě, že není. Prý asi na plicní embolii.
A aby toho nebylo málo tak přítelovo děda, je od včerejška taky v nemocnici, nevim přesně proč,nejedl a byl z toho zesláblý,že se ani nezvedl z postele, tak je na kapačkách. Už je mu tedy 83 a života už má dost (jeho slova).
Omlouvám se za ty pesimistický slova, ale nějak jsem se z toho potřebovala vykecat.

Mravenečku to jsi dobrá s tou autoškolou, moje začátky byli příšerný. Šla jsem tam co by řízením nedotčená, ale vyměnit kolo jsem uměla. Do města by mě poprvé asi nikdo nedostal. Já jezdila hodinu na parkovišti a pak jsme jeli přes Třemošnou někam kolem. A při druhý jízdě jsme byli v K. Varech, což je v pohodě, páč je tam široká a skoro rovná silnice :-)
 xxx27 


Re:  

(1.5.2008 18:02:29)
Ahoj Stani a Mravenečku určo to zvládnete. Mě při jízdách funěl za krkem instruktorovo velkej bílej huňatej pes (bylo to větší ještě než naše psí slečna), prý se doma sám bál.Ve městě jsem byla taky hned první jízdu.

Jo ta akce u Globusu byla super.Jeli jsme v 13hod od nás a měli to tak tak.Dorazili jsme na parkoviště a už začali od Varů přijíždět.Jet o min.dýl tak jsme na výjezdu na hlavní stáli tak půl.hod.a něměli bysme z toho nic. Fakt to za to stálo vidět pohromadě takové množství motorek (prý asi 700).Až stáhnu fotky tak sem něco hodím.:-D

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.