| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Holky děkuju moc

 Celkem 4 názorů.
 Mishaczek+Tygříci 07+Daník 10 


Holky děkuju moc 

(28.4.2008 7:50:37)
Ahoj Děvčátka... Já původně psát nechtěla, ale moc vám všem děkuju za oporu... Máte pravdu tygříci a manžel mi dodávají sílu žít dál a nevzdát to nejít za ní. Ona byla naše sluníčko. Jí bylo všude plno.... Já o ní pořád mluvím v přítomném čase, i když vím že už není... Pořád jen brečím... Bráška říká že ji slyšel prosit o pomoc ještě pár vteřin po té, ze záchranky řekli že to není možný, ale já tomu věřím... Proč by nemohla když můžou mluvit s prostřeleným mozkem.... Tatínek říkal, že vypadala jako by spinkala s otevřenou pusinkou. Tak určitě na Radimka mluvila... Byla tu zase. Jen na chvilku, ale byla. Já včera volala pohotovost tatínkovi, myslím že mu to došlo všechno včera odpoledne. ráno to ještě řekl babičce dovezl ji k nim a potom co ji zase odvezl se sesypal, chodil ke dveřím, otevíral je a volal helenku, lítal po dvoře nakonec po zahradě a pořád ji volal... Mě volala maminka, že neví co s ním, že do nemocnice nechce, tak sem volala pohotovost a ho uklidňovala po telefonu... Večer sem dodělla parte a ještě musím udělat smuteční řeč. Je to hrozná defnitíva. Důležitý je, že snad netrpěla beruška moje, že tam měla někoho kdo ji měl moc a moc rád... Ona se mi omlouvá v profilu na lidé.cz ale já nevím za co smajlik. Nic mi přece neudělala až na to že nás tu všechno nychala...Dneska tu jsem sama, manžel jel do práce, tak snad to zvládnu.
 Janina+K+L 


Re: Holky děkuju moc 

(28.4.2008 8:00:05)
Mishaczku, je mi to strašně moc líto. Vůbec nevím co napsat, ale moc na Tebe myslím, vzládněte to.
 Lucka, ročník 73 


Re: Holky děkuju moc 

(28.4.2008 8:20:50)
Mischazcku - drž se!!! Když jsi dneska sama - o to víc se drž. Buď hodně s klukama, zkus něco akčního s ńima podniknout - ono je důležitý zaměstnat tělo - aby fungovalo, aby člověk moc nepřemejšlel. Neboj, na Helenku nezapomeneš - jen prostě ti to pomůže přežít, Přežít dnešní den. Je toho na tebe hodně.


myslím na vás -na tebe, na tatínka, brášku a na maminku - všechno to teprve začne dolehávat. Buďte silní!!!! ~s~~s~~s~~s~


Kdybys chtěla - neváhej se ozvat!!!
 Blaňule+Lea04+Edita a Radim07 


Re: Holky děkuju moc 

(28.4.2008 8:41:39)
Jo, Miši, prostě to bude těžké se s tím vším nějak vypořádat. Vůbec si to neumím představit a raději ani nechci, páč znáš mě, jak by mě to zase pohltilo, ty emoce....Ach jo...

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.