| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Obavy

 Celkem 4 názorů.
 Karin, 11. týden 
  • 

Obavy 

(13.9.2000 12:51:56)
Ahoj maminky,
čekám své první děťátko. Obracím se na Vás se svým problémem,který mi snad pomůžete vyřešit. Ve 4. týdnu jsem při milování s manželem začala špinit. Protože nás to vylekalo, dohodli jsme se s manželem, že se začneme znovu milovat po uplynutí prvých třech měsíců. Můj lékař mi řekl, že jsme se rozhodli správně, protože v prvých třech měsících je miminko nejzranitelnější.Při poslední kontrole ultrazvukem zjistil, že je miminko dobře uhnízděné. Můj problém spočívá v tom, že ikdyž se s manželem chci milovat, mám strach, že by se špinění mohlo objevit znovu. A já tak mohla ohrozit naše miminko. Máte některá zkušenosti s podobným problémem ?
Můj manžel je moc hodný a tolerantní, ale nechtěla bych jej odstrkovat zbývajících 6 měsíců (samozřejmě, pokud to dovolí zdravotní stav můj a našeho miminka). Moc Vám děkuji za odpovědi a pomoc.
Karin
 Zuzka 
  • 

Re: Obavy 

(9.12.2000 8:46:55)
První těhotenství nedopadlo dobře - milovali jsem se a potratila jsem - samozřejmě to s tím nemělo asi nic psolečného, ale bojíme se. I při druhém těhotenství jsem začala v druhém mědsíci špinit a dostali jsme opět hrozný strach. Milování bylo od té doby tabu (na doporučení lékaře). I když je od 13tého týdne vše v naprostém pořádku, stejně se raději jen mazlíme a choulím se k sobě.Stejně by nám asi ten sex nechutanl - ten strach... A tak se prostě kalsicky nemilujeme a čekáme na termín porodu. To je prý naopak sex velmi vhodný - prý působí jako urychlovač porodu.A tak se na to chystáme - naposeldy jsme se milovali při početí a podruhé to bude před porodem.Není v tom něco zvláštního? I když máme oba chuť - držíme se.A dá se to.
 Marcela 
  • 

Re: Re: Obavy, sex v těhotenství 

(22.8.2001 11:39:34)
Jsem ve 12.týdnu, hned na začátku těhotenství jsem začala krvácet a byla jsem hospitalizována, pak měsíc nemocenská a zákaz milování, teď už se těhotenství jako rizikové nejeví, přesto mám strach a milování si nedokážu vychutnat, pořád mám pocit, že bych miminku mohla ublížit. Máte nějaké další zkušenosti?
 Marie, 11 týden 
  • 

Re: Obavy 

(22.8.2001 11:49:30)
Ahoj Karin,
já ti sice neporadím, ale ráda se k tobě přidám, máme úplně stejný problém, v 6.týdnu jsem začala krvácet, byla jsem v nemocnici a poté rizikové těhotenství se zákazem milování. Teď se vše jeví v pořádku, ale přesto mám strach a nechci miminku ublížit.
Manžel je milý a tolerantní, hledáme polohy, kdy bych se nejméně hýbala, ale přesto si to neužiji a tak bych ráda. Ovšem vím, že to riziko už nehrozí, takže asi záleží na naší psychice. Maruška

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.