| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Sex v těhotenství

9.12.2000 8:46:55 Zuzka

Re: Obavy

První těhotenství nedopadlo dobře - milovali jsem se a potratila jsem - samozřejmě to s tím nemělo asi nic psolečného, ale bojíme se. I při druhém těhotenství jsem začala v druhém mědsíci špinit a dostali jsme opět hrozný strach. Milování bylo od té doby tabu (na doporučení lékaře). I když je od 13tého týdne vše v naprostém pořádku, stejně se raději jen mazlíme a choulím se k sobě.Stejně by nám asi ten sex nechutanl - ten strach... A tak se prostě kalsicky nemilujeme a čekáme na termín porodu. To je prý naopak sex velmi vhodný - prý působí jako urychlovač porodu.A tak se na to chystáme - naposeldy jsme se milovali při početí a podruhé to bude před porodem.Není v tom něco zvláštního? I když máme oba chuť - držíme se.A dá se to.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Obavy Karin, 11. týden 13.9.2000 12:51
*Re: Obavy Zuzka 9.12.2000 8:46
**Re: Obavy, sex v těhotenství Marcela 22.8.2001 11:39
*Re: Obavy Marie, 11 týden 22.8.2001 11:49

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.