| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Re: Existuje fitness s hlídáním dětí?

 Celkem 4 názorů.
 Stáňa(40)+Ondra(6,5) 
  • 

Re: Existuje fitness s hlídáním dětí? 

(15.6.2000 13:57:18)
Moniko,
moc přesné informace nemám, ale možná by stálo za zkoušku zeptat se
- ve fitcentru v komplexu Galaxie (u metra Háje)- mám dojem, že mi někdo říkal, že tam dětský koutek je, ale nevím, od jakého věku;
- v Rodinném klubu Benjamin (objekt MŠ Janouchova, 1 stanice o metra Háje) - tam probíhá cvičení na míčích a má dojem, že dopoledne je to s hlídáním; o prázdninách tam provoz nebývá, takže by to připadalo v úvahu až od září; program a spojení bývá uvedeno v časopise MČ Praha 11 Klíč (pokud nejsi z JM a nemáš ho k dispozici, ozvi se na můj mail, není problém to opsat);
- v KD Klubka (ul. Květnového vítězství - 3 stanice autobusem od metra Háje)- dopoledne tam bývalo cvičení pro maminky, děti buď pohlídali nebo si mohly hrát v koutě sálu na žíněnce, měli tam k tomu účelu nějaké hračky - ovšem je to informace stará asi 3 - 4 roky (z doby, kdy jsem tam chodila s Ondrou), jestli to funguje teď, nevím; program a spojení bývá taky v Klíči a o prázdninách taky nefungují (resp. organizují jiné aktivity).
Snad Ti to pomůže aspoň jako inspirace ....
 Zdeňka+Zdeninka 1,5 roku 
  • 

Re: Re: Existuje fitness s hlídáním dětí? 

(16.6.2000 2:16:28)
Fitnes s hlídáním dětí je v Ymce (Na poříčí) a je to zdarma! Sedává tam sympatická slečna a viděla jsem tam i úplná mimina! Mini herna je docela pěkná - vůbec prostředí v Ymce. Hlídání funguje každé odpoledne do 6ti hodin. Akorát pokud by si chtěla cvičit myslím aerobic atd., tak zrovna v ty časy co funguje hlídání není zrovna moc výběr, ale na posilovnu by to mělo být normálně. Funguje tam také MC, kde je myslím ve středu svičení s hlídáním. Všechno sem si zjistila, ale bohužel, osobně ještě nestihla ozkoušet.
 Jana, 24, bezdětná 
  • 

Re: Re: Existuje fitness s hlídáním dětí? 

(16.6.2000 9:09:31)
Ve Sportcentru Nové Butovice (kousek od metra Nové Butovice)je aerobik, kalanetika, ... s hlídáním dětí několikrát týdně v různou dobu i cvičení s a pro různě staré děti. Hlídíní se platí myslím 40,-Kč na hodinu (nejsem si jista). Jestli je to hlídání i pro posilovnu je nutné se zeptat.

Ahoj Jana
 Majda 
  • 

Re: Pohlídám velmi ráda 

(5.11.2002 15:27:50)
Milé maminky, jsem absolventka střední pedagogické školy a nyní studuji na vysoké škole v Olomouci.
Ráda bych našla maminku, která potřebuje pomoc s hlídáním (pouze v Olomouci)
telefon: 737/880909

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.