| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Hlídání dětí

15.6.2000 13:57:18 Stáňa(40)+Ondra(6,5)

Re: Existuje fitness s hlídáním dětí?

Moniko,
moc přesné informace nemám, ale možná by stálo za zkoušku zeptat se
- ve fitcentru v komplexu Galaxie (u metra Háje)- mám dojem, že mi někdo říkal, že tam dětský koutek je, ale nevím, od jakého věku;
- v Rodinném klubu Benjamin (objekt MŠ Janouchova, 1 stanice o metra Háje) - tam probíhá cvičení na míčích a má dojem, že dopoledne je to s hlídáním; o prázdninách tam provoz nebývá, takže by to připadalo v úvahu až od září; program a spojení bývá uvedeno v časopise MČ Praha 11 Klíč (pokud nejsi z JM a nemáš ho k dispozici, ozvi se na můj mail, není problém to opsat);
- v KD Klubka (ul. Květnového vítězství - 3 stanice autobusem od metra Háje)- dopoledne tam bývalo cvičení pro maminky, děti buď pohlídali nebo si mohly hrát v koutě sálu na žíněnce, měli tam k tomu účelu nějaké hračky - ovšem je to informace stará asi 3 - 4 roky (z doby, kdy jsem tam chodila s Ondrou), jestli to funguje teď, nevím; program a spojení bývá taky v Klíči a o prázdninách taky nefungují (resp. organizují jiné aktivity).
Snad Ti to pomůže aspoň jako inspirace ....
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Re: Existuje fitness s hlídáním dětí? Stáňa(40)+Ondra(6,5) 15.6.2000 13:57
*Re: Existuje fitness s hlídáním dětí? Zdeňka+Zdeninka 1,5 roku 16.6.2000 2:16
*Re: Existuje fitness s hlídáním dětí? Jana, 24, bezdětná 16.6.2000 9:9
*Re: Pohlídám velmi ráda Majda 5.11.2002 15:27

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.