| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Jo, Gábi,

 Celkem 7 názorů.
 Eva 31, Honzík skoro 4, další mimi v říjnu 
  • 

Jo, Gábi, 

(24.5.2000 12:24:57)
nejsi náhodou z Moravy?
 Gabča 
  • 

Re: Jo, Evi. 

(24.5.2000 13:12:51)
Tož to víš že su a přímo z toho Olomóca, jestli to dědino znáš. To si dělám srandu, já hanácky neumím, to byl jen takovej chabej pokus, ale už je aspoň sranda. S Peťkó jsem si posteskla hned jak vyprávěla, že stála na schodech metra, tož to u nás není takové čehosik. My tu máme akorád šalinů a ty busáky. A potom moju bílou škodověnku Pajdinku a kolo. Ale metro taky znám, aby si zas čecháčci moc nemysleli. Ha ha hi hi Peti to je jenom sranda, tak to neber. Strahov je mojim tzv. druhým domovem. A odkud si Ty Evi? Jestli to není tajné, neboj, já už nejančím a nehysterčím, takže Tě nebudu pronásledovat. Hi hi. Zatím ahojky vy moje opatrovnice.
 Eva 31, Honzík skoro 4, další mimi v říjnu 
  • 

Re: Re: Jo, Evi. 

(24.5.2000 13:17:34)
Ostravěnka má, Ostrava černá.
Protože už opravdu zabředáváme do detailů, pipi.puncoha@post.cz (pozor: opravdu PUNCOHA a ne poncocha)
V Holomócu mám vdanou ségru.
 Gabča 
  • 

Re: Re: Re: Jo, Evi a Peťko 

(24.5.2000 13:53:22)
Tak a je to tady. Ostuda, ale já nevím, jakej mám já tem email nebo co to je a ani nevím jak se to dělá nebo posílá a kam se to píše. Já jsem takovej samouk a je div, že jsem úplně sama objevila že mám v počítači v práci internet a že jsem našla tyhhle stránky a vůbec že píšu aspoń tak jak píšu. Takže co má dělat když si chcu i dál dopisovat moc a moc. Asi se budu muset tady někoho zeptat, ale tady tomu každej prd rozumí a já jsem podle nich počítačoví expert. To je hlod co! Hm takže Ostravěnka, to je stejně divný, že jsme každá z jinýho konce a přece jsme si tak blízko. Ach jo to je dnes nějaké filozofování. Za chvílku už mi padla a tak končí pro dnešek mé dopisování. Zítra zas a navíc musíme dát prostor taky někomu jinému. Ale už se moc těším co z nás zas vyleze zítra. Ahojky a po dnešku jsem úplně jiný člověk aspoň tedy podle rána a včerejška. Asi jsem to od vás potřebovala dostat trochu do latě a vzpamatovat se zavčas. Dík moc a ahoj.
 Petra, 25. týden 
  • 

Jo Evi a Gabčo 

(24.5.2000 14:55:17)
No holčiny - to jsme teda opravdu každá z jiného konce!
Gábi - věř mi, že metro není žádná slast...já ho bytostně nesnáším - mám z něj fobii...Momentálně ale bydlíme kousek za Prahou, takže do práce jezdíme naším Drakouškem (naše modrá Croma), což považuji za jediné snesitelné cestování...jenže můj drahý je služebně pryč i s autíčkem a já okupuji tatínka s bratrem a frčím tudíž MHD - fuj, fuj, fuj!
Co se majliku týče, tak holka to bude těžké vysvětlovat takhle přes Internet!
Měla bys být Microsoft Outlook nebo Exchange - tam bys měla mít nastavený osobní profil na svoje jméno. Otázkou je, jestli to u Vás v práci máte...takže se spíš zkus zeptat někde vůkol, jak je to u Vás!Každá firma má v tomhle jinou politiku...;-)))
Evi,
máš určitě pravdu, že děti jsou opravdovým balzámem na stesky!

J8 musím letět - úplně mi vypadlo, že máme od tří nějaký big meeting - to bude mela.

Tak zatím všem hezký den a papap

Petra
 ani Evi ani Péťa 
  • 

pro Gabču 

(24.5.2000 21:35:16)
Gabi,
mrkni na www.post.cz a tam se zaregistruj, je to česky a zdarma, takže by s tím neměl být žádný problém. Tím získáš e-mailovou schránku, k níž můžeš přistupovat prohlížečem (MS Internet Explorerem, Netscape Navigatorem, nebo co používáš), stejně jako si prohlížíš třeba tyhle stránky.
(Samozřejmě existují i jiné servery než post.cz poskytující tuhle službu.)
 Štěpánka, 16 týden 
  • 

Re: Re: Re: Re: Jo, Evi a Peťko 

(25.5.2000 12:50:34)
K tomu e-mailu. Pokud ti nefunguje outlook v práci, můžeš mailovat přes internet. Můžeš si svou schránku zřídit např. na www.centrum.cz nebo na atlasu apod. Stačí se podívat na centruma už ti to nabídne zaregistrovat se - což je jednoduchý, všechno ti to samo řekne. Pak už můžes mailovat. Jediná nevýhoda je, že emůžeš posílat moc velký přílohy, třeba nějaký videa a tak, ale klidně můžeš psát a posílat malý přílohy jako třeba textové soubory nebo obrázky. Tak to vyzkoušej.

Ahoj,
Štěpka

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.