| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Jo, Gábi,

 Celkem 7 názorů.
 Eva 31, Honzík skoro 4, další mimi v říjnu 
  • 

Jo, Gábi, 

(24.5.2000 12:24:57)
nejsi náhodou z Moravy?
 Gabča 
  • 

Re: Jo, Evi. 

(24.5.2000 13:12:51)
Tož to víš že su a přímo z toho Olomóca, jestli to dědino znáš. To si dělám srandu, já hanácky neumím, to byl jen takovej chabej pokus, ale už je aspoň sranda. S Peťkó jsem si posteskla hned jak vyprávěla, že stála na schodech metra, tož to u nás není takové čehosik. My tu máme akorád šalinů a ty busáky. A potom moju bílou škodověnku Pajdinku a kolo. Ale metro taky znám, aby si zas čecháčci moc nemysleli. Ha ha hi hi Peti to je jenom sranda, tak to neber. Strahov je mojim tzv. druhým domovem. A odkud si Ty Evi? Jestli to není tajné, neboj, já už nejančím a nehysterčím, takže Tě nebudu pronásledovat. Hi hi. Zatím ahojky vy moje opatrovnice.
 Eva 31, Honzík skoro 4, další mimi v říjnu 
  • 

Re: Re: Jo, Evi. 

(24.5.2000 13:17:34)
Ostravěnka má, Ostrava černá.
Protože už opravdu zabředáváme do detailů, pipi.puncoha@post.cz (pozor: opravdu PUNCOHA a ne poncocha)
V Holomócu mám vdanou ségru.
 Gabča 
  • 

Re: Re: Re: Jo, Evi a Peťko 

(24.5.2000 13:53:22)
Tak a je to tady. Ostuda, ale já nevím, jakej mám já tem email nebo co to je a ani nevím jak se to dělá nebo posílá a kam se to píše. Já jsem takovej samouk a je div, že jsem úplně sama objevila že mám v počítači v práci internet a že jsem našla tyhhle stránky a vůbec že píšu aspoń tak jak píšu. Takže co má dělat když si chcu i dál dopisovat moc a moc. Asi se budu muset tady někoho zeptat, ale tady tomu každej prd rozumí a já jsem podle nich počítačoví expert. To je hlod co! Hm takže Ostravěnka, to je stejně divný, že jsme každá z jinýho konce a přece jsme si tak blízko. Ach jo to je dnes nějaké filozofování. Za chvílku už mi padla a tak končí pro dnešek mé dopisování. Zítra zas a navíc musíme dát prostor taky někomu jinému. Ale už se moc těším co z nás zas vyleze zítra. Ahojky a po dnešku jsem úplně jiný člověk aspoň tedy podle rána a včerejška. Asi jsem to od vás potřebovala dostat trochu do latě a vzpamatovat se zavčas. Dík moc a ahoj.
 Petra, 25. týden 
  • 

Jo Evi a Gabčo 

(24.5.2000 14:55:17)
No holčiny - to jsme teda opravdu každá z jiného konce!
Gábi - věř mi, že metro není žádná slast...já ho bytostně nesnáším - mám z něj fobii...Momentálně ale bydlíme kousek za Prahou, takže do práce jezdíme naším Drakouškem (naše modrá Croma), což považuji za jediné snesitelné cestování...jenže můj drahý je služebně pryč i s autíčkem a já okupuji tatínka s bratrem a frčím tudíž MHD - fuj, fuj, fuj!
Co se majliku týče, tak holka to bude těžké vysvětlovat takhle přes Internet!
Měla bys být Microsoft Outlook nebo Exchange - tam bys měla mít nastavený osobní profil na svoje jméno. Otázkou je, jestli to u Vás v práci máte...takže se spíš zkus zeptat někde vůkol, jak je to u Vás!Každá firma má v tomhle jinou politiku...;-)))
Evi,
máš určitě pravdu, že děti jsou opravdovým balzámem na stesky!

J8 musím letět - úplně mi vypadlo, že máme od tří nějaký big meeting - to bude mela.

Tak zatím všem hezký den a papap

Petra
 ani Evi ani Péťa 
  • 

pro Gabču 

(24.5.2000 21:35:16)
Gabi,
mrkni na www.post.cz a tam se zaregistruj, je to česky a zdarma, takže by s tím neměl být žádný problém. Tím získáš e-mailovou schránku, k níž můžeš přistupovat prohlížečem (MS Internet Explorerem, Netscape Navigatorem, nebo co používáš), stejně jako si prohlížíš třeba tyhle stránky.
(Samozřejmě existují i jiné servery než post.cz poskytující tuhle službu.)
 Štěpánka, 16 týden 
  • 

Re: Re: Re: Re: Jo, Evi a Peťko 

(25.5.2000 12:50:34)
K tomu e-mailu. Pokud ti nefunguje outlook v práci, můžeš mailovat přes internet. Můžeš si svou schránku zřídit např. na www.centrum.cz nebo na atlasu apod. Stačí se podívat na centruma už ti to nabídne zaregistrovat se - což je jednoduchý, všechno ti to samo řekne. Pak už můžes mailovat. Jediná nevýhoda je, že emůžeš posílat moc velký přílohy, třeba nějaký videa a tak, ale klidně můžeš psát a posílat malý přílohy jako třeba textové soubory nebo obrázky. Tak to vyzkoušej.

Ahoj,
Štěpka

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.