| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

24.5.2000 14:55:17 Petra, 25. týden

Jo Evi a Gabčo

No holčiny - to jsme teda opravdu každá z jiného konce!
Gábi - věř mi, že metro není žádná slast...já ho bytostně nesnáším - mám z něj fobii...Momentálně ale bydlíme kousek za Prahou, takže do práce jezdíme naším Drakouškem (naše modrá Croma), což považuji za jediné snesitelné cestování...jenže můj drahý je služebně pryč i s autíčkem a já okupuji tatínka s bratrem a frčím tudíž MHD - fuj, fuj, fuj!
Co se majliku týče, tak holka to bude těžké vysvětlovat takhle přes Internet!
Měla bys být Microsoft Outlook nebo Exchange - tam bys měla mít nastavený osobní profil na svoje jméno. Otázkou je, jestli to u Vás v práci máte...takže se spíš zkus zeptat někde vůkol, jak je to u Vás!Každá firma má v tomhle jinou politiku...;-)))
Evi,
máš určitě pravdu, že děti jsou opravdovým balzámem na stesky!

J8 musím letět - úplně mi vypadlo, že máme od tří nějaký big meeting - to bude mela.

Tak zatím všem hezký den a papap

Petra
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Jo, Gábi, Eva 31, Honzík skoro 4, další mimi v říjnu 24.5.2000 12:24
*Re: Jo, Evi. Gabča 24.5.2000 13:12
**Re: Jo, Evi. Eva 31, Honzík skoro 4, další mimi v říjnu 24.5.2000 13:17
***Re: Jo, Evi a Peťko Gabča 24.5.2000 13:53
****Jo Evi a Gabčo Petra, 25. týden 24.5.2000 14:55
****pro Gabču ani Evi ani Péťa 24.5.2000 21:35
****Re: Jo, Evi a Peťko Štěpánka, 16 týden 25.5.2000 12:50

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.