| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Oblečení nebo kosmetika

 Celkem 3 názorů.
 Šárka, syn 13 let, dcera 10 let 
  • 

Oblečení nebo kosmetika 

(23.3.2000 7:58:52)
Nepodporuji, aby se školačky matlaly od raného věku, ale takový lačík na nehtíčky, lesk na rty, vlasová řasenka nebo tělový gel s glitry dokáží udělat opravdovou radost každé skoro slečně. A oblečením myslím nějaký tip top model, nemusí být ani drahý, spíš aby frčel. U nás jsou teď na vrcholu obliby úzké strečové sametové minišaty, jejichž pořizovací cena byla pro mě stovka za látku a asi hodina práce. Další hit, který mě přivádí k zoufalství, jsou "zvonáče", obvzlášť mám alergii na ty ze stánku od vietnamců. Ale když investujete do elastické látky, ušití je opět nesmírně jednoduché a navíc výtvor je pak originální (ne jako armáda v uniformě). Tak maminky, hezky šijte, pokud byste potřebovaly, mám doma spoustu skvělých střihů od mimin až po puberťáky.
 Hela, dcera (7let), syn (4 roky) 
  • 

Re: Oblečení nebo kosmetika 

(31.5.2000 9:58:49)
Oblečení zajisté potěší mladé a malé slečny, i když radost z tohoto dárku netrvá tak dlouho jako z nějaké hračky, knížky či jiné věci. Větší radost přineslo naší dceři oblečení pro panenky, zejména pro Barbie. Oblékání a převlékání panenek ji drží již delší dobu, oblečky si vyměňuje i s jinými holčičkami.
 Alena Kratochvílová - dvě dcery, Monika 6let, Gabriela 3 roky 
  • 

Re: Re: panenka barbie 

(30.6.2000 12:02:14)
Mám dvě dcery- Moniku,6let a Gabrielu, 3 roky. Zdá se mi že nejužitečnější dárek je určitě panenka barbie, která udělá mladým dívenkám ohromnou radost.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.