| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : školačce

Oblečení nebo kosmetika

Nepodporuji, aby se školačky matlaly od raného věku, ale takový lačík na nehtíčky, lesk na rty, vlasová řasenka nebo tělový gel s glitry dokáží udělat opravdovou radost každé skoro slečně. A oblečením myslím nějaký tip top model, nemusí být ani drahý, spíš aby frčel. U nás jsou teď na vrcholu obliby úzké strečové sametové minišaty, jejichž pořizovací cena byla pro mě stovka za látku a asi hodina práce. Další hit, který mě přivádí k zoufalství, jsou "zvonáče", obvzlášť mám alergii na ty ze stánku od vietnamců. Ale když investujete do elastické látky, ušití je opět nesmírně jednoduché a navíc výtvor je pak originální (ne jako armáda v uniformě). Tak maminky, hezky šijte, pokud byste potřebovaly, mám doma spoustu skvělých střihů od mimin až po puberťáky.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Oblečení nebo kosmetika Šárka, syn 13 let, dcera 10 let 23.3.2000 7:58
*Re: Oblečení nebo kosmetika Hela, dcera (7let), syn (4 roky) 31.5.2000 9:58
**Re: panenka barbie Alena Kratochvílová - dvě dcery, Monika 6let, Gabriela 3 roky 30.6.2000 12:2

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.